Търся човек за разпространение на форум

hosafim

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте! :)
Форумът е английски на тема тренировки (по-точно street workout).
Вече мина 1 месец откакто е пуснат и са се регистрирали над 180 потребителя, написали 250 мнения. Има около 20 активни потребителя от България, Сърбия, Литва, Чехия, Франция, Италия, САЩ, Мексико и т.н.

Търся човек, който да го разпространи и да му докара трафик, като се цели да се привлекат потребители, които да се регистрират и да пишат в него.
Пример: споделяне в голяма и активна ФБ страница, писане по форуми, канене на хора и други начини.

За всеки регистриран потребител плащам определена цена. Иска се активност от тяхна страна. Българи не се броят.
Предложения за цена на ЛС и начин, по който ще се канят хора.

На ЛС ще пратя линк към форума на тези, които имат интерес. Ще отговарям на оферти, които ме интересуват.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за разпространение на форум

Търся също и човек, който да пише мнения в него. Ще дам достъп до 4 профила, от които да вържете дискусия.

30ст./мнение - трябва да е смислено, няколко изречения. Изискват се 4 мнения дневно. (не повече от 15 минути работа на ден)
Трябват ми 100 мнения. Пишете на ЛС за повече информация. :)

Да обобщя: Форума е на английски, спортна тематика. Изпращам сумата при 50% свършена работа. Плащане: EasyPay
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за разпространение на форум

30 ст на мнение е малко. смислено мнение ти е поне петдесетина думи, а цената ти е като за петнадесет

освен тва ангажимента по 4 на ден предполага че трябва 25 дни да се ангажираш с това, за 30 лева?

а и 15 минути не са 15 минути, щото докато вляза в темата докато го напиша - все пак не искаш няква бълвоч "И аз така мисля пичове, всичко е точно тъй както го думате"
 

Горе