Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

ASPD

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Търся си човек за сканиране и редакция на рецепти, т.е. имам книги които трябва да се сканират и форматират в удобен за качване дигитален формат.

Оферти на лични с индикация за цена (цена на завършен обем работа, независимо в какъв вид - страница, рецепта и пр) - имам голямо количество материал, така че от този проект може да се изкарат прилични пари :)
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Вие ли ще ги сканирате и изпращате на човека или той трябва да го направи това? Аз например имам опит с набирането на текст от сканирани документи, но нямам скенер и ще ми е по-удобно да ми ги пратите готови сканирани. При другият вариант предполагам има значение от къде сте, за да могат да бъдат предадени книгите лично или пък трябва да се изпратят по куриер.
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Мога да сканирам и редактирам текстовете. Бихте ли казали какъв е срокът за изпълнение на поръчката?
Тъй като през системата не мога да изпратя лично съобщение, моля за друг начин да се свържа с Вас.
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Здравейте! Ще се радвам ако мога да се включа. Имам скенер, набирам текстове и в момента съм свободна. Дайте повече информация за размера на страниците, има значение малък или по-голям формат са книгите?!
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Здрвейте! И аз мога да помогна. Имам скенер. А как мислите да предоставите книгите?
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Интересно имате ли писмени съгласия за тази работа от издателите на съответните книги?
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Извинявам се, че чак сега се появявам, вчера не можах да се включа. Отговарям поред на въпросите:

- Няма да ги сканирам аз - затова е указано, че човекът който се заеме ще трябва да сканира и редактира съответните текстове.

- Нямам проблеми да изпратя книгите със куриер за моя сметка, където и да се намира сътрудника ми (аз лично живея в София)

- Форматът не мога да ви кажа какъв е - освен всичко друго варира. Да кажем че повечето материали в размерите на "стандартна" книга ако това може да помогне като информация

- Не, нямам съгласието от издателствата. Ако някой се притеснява от това нещо, съвсем разбираемо е и за тези които вече ми изпратиха оферта могат да си я оттеглят

- За тези които не могат да изпратят ЛС ползвайте имейл [email protected]

Приемам оферти до края на седмицата.

Поздрави,
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Току що видях още един въпрос на лични, затова изяснявам - след сканиране на текста той трябва да бъде разчетен от съответната програма и преобразен във формат, позволяващ редакция (т.е. текстови файл)
 
От: Търся човек за сканиране и редакция на текст (рецепти)

Благодаря на всички отзовали се, може да смятате темата за заключена.
 

Горе