Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Трябва ми човек който се занимава или има собствен софтуер за споделяне на линкове. Давам му линк на сайта ми и той го споделя по страници и групи (където се сети, не говоря за мои групи или страници). Ако има човек занимаващ се с такъв спам моля да ми пише директно да се разберем за всекидневна работа.
Става въпрос за англоговорящ сайт с женска тематика.
Ако имате и някаква информация като приблизителен трафик плюс минус 200-500 посещения примерно ще е от голяма полза при избора ми ;)
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Ако някой се занимава с това и на мен да ми драсне ЛС...!!!
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

И аз се нареждам на опашката! Да прати и на мен :)
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Накрая ще седна сам да си напиша софта, но някак си смятам че вече някой го е писал това 100 про....
все пак има
- една част която скрапва адресите на постовете
- форма която и задаваш потребителски имена и парола и евнтуално прокси данни
- и форма за задаване на какъв коментар да пуска в скрапнатите постове и през какъв интервал от време

100% e писано та ако някой се сети и за име на тъкв софт да драска да го купувам пък ще има бонус от мен :D
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Че то има няколко готови и даже и български, ако не се лъжа. Пиши в Google. Multiple group post
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Знаех си аз че има, препоръчайте кое е най-доброто или кажете кое е това българското да пиша направо на собственика да видя как е направил нещата, че в гугъл е пълно с резултати на .exe файлове пълни с 1 кило вируси :D
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

garnet от форума нямаше ли нещо подобно ?
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Драснах му едно ЛС, но неговото е разработено само за лични страници :(
 
Имам такова нещо. Но не разбирам как се спаси по страници за които нямаш права за постване.
По групи не е проблем, докато не те махнат от групата.
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

Като коментари на постове в съответните страници, всяка публикация си има ID и то скрапва примерно аз му вкарвам 100-500 страници и то скрапва по 5 последни ID-та на публикации от тези страници и след това поставя коментар на всеки пост и това е :)
 
Не знам дали има такова нещо вече. Но предполагам може да се напише.
Т.е ти искаш това да са коментари към вече съществуващи споделяния. Така ли?
Ти ли даваш тия 500 страници?
Напиши ми какъв ти е бюджета за такова нещо на ЛС.
 
От: Търся човек за хиляди споделяния в социалните мрежи

То е измислено facedominator 29$ на месец. Търся човек работещ с този тул да се обединим да бачкаме и двамата, в зависимост от резултатите предлагам да купувам facebook верифицирани акаунти + проксита, ако ми пуснете едно превю да тестваме как са нещата и дали ще има кликаемост в моята ниша ;)
 
Последно редактирано:

Горе