Търся човек за Intro (YouTube)

Mrxdequessl

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Както се разбира от заглавието търся човек за направата на интро за YouTube.

Тематика : Gaming

Бюджет : 100лв. максимална .

За тези които ще се пробват и ако интрото не отговаря на очакванията ми, съм съгласен да платя известна сума (който е извън бюджета с който разполагам) от порядъка на 20-40 лв. (зависи от качеството) и да получа това което са направили. Все пак най-ценното е времето и полагания труд на човека и лично мисля че не бива да бъдат изгубени напразно [emoji4]

Начин за плащане : За предпочитане PayPal

Начини за контакт :

Е-майл : [email protected]
Skype : ali0nn
ЛС в форума.
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

Bump! След като няколко човека ми зададоха куп въпроси, реших да обновя темата..
Клипа ще е подобен на този
> https://www.youtube.com/watch?v=vE53sO0eB50
С малки промени. Дължината колкото е в този клип. Ще трябва да включва и звук. Възможен е коментар по цената!
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

За 100 лева може само някой да те изгърби с някакво готово интро и едитнато, но да очакваш подобно видео направено от нулата за тези пари е доста оптимистично.
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

За 100 лева може само някой да те изгърби с някакво готово интро и едитнато, но да очакваш подобно видео направено от нулата за тези пари е доста оптимистично.

Особено и с изискването за музика :-o, защото ако иска да го използва за свои клипове и да печели от тях,
няма да мине без собствена композиция и съответно плащане на композитор и/или изпълнител.:)
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

Само моделигна, специалните ефекти и финалното композиране ще ти изляза 1к за това, което си дал като линк.
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

Bump! След като няколко човека ми зададоха куп въпроси, реших да обновя темата..
Клипа ще е подобен на този
> https://www.youtube.com/watch?v=vE53sO0eB50
С малки промени. Дължината колкото е в този клип. Ще трябва да включва и звук. Възможен е коментар по цената!

На колко годинки си чичовото :)
И защо търсиш само един човек а не примерно екип от 10 човека, не , нека са поне 20, за да стане стойностно видео, бюджета е "стабиуен", ще има за всички. А мислил ли си да поканиш и някой известен, примерно Лепа Брена, тя тамън ще ти докара и музиката, а ако искаш нещо по-хард можеш да пуснеш запитване и Джейсън Стейтъм примерно дали е свободен ...
 
Последно редактирано:
На колко годинки си чичовото :)
И защо търсиш само един човек а не примерно екип от 10 човека, не , нека са поне 20, за да стане стойностно видео, бюджета е "стабиуен", ще има за всички. А мислил ли си да поканиш и някой известен, примерно Лепа Брена, тя тамън ще ти докара и музиката, а ако искаш нещо по-хард можеш да пуснеш запитване и Джейсън Стейтъм примерно дали е свободен ...

На 20г. съм. Очевидно дори олигофрени ксто теб могат да правят шеги [emoji4] За "стабиуения" бюджет не е проблем
nu7ynagu.jpg
това са само част от бюджета
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

На 20г. съм. Очевидно дори олигофрени ксто теб могат да правят шеги [emoji4] За "стабиуения" бюджет не е проблем
nu7ynagu.jpg
това са само част от бюджета
Олигофрен щях да бъда ако пускам нескопосани постове. Подхождай сериозно към форума и неговите потребители и работата и поръчките ти ще вървят. Всичко по-горе беше ирония спрямо една малка сума, която трябваше да играе главната роля :) можела да бъде и по-голяма ама що да не пробваш и за 100 лева :)
 
От: Търся човек за Intro (YouTube)

За 100лв може да си харесаш някое интро от Videohive и да ги рендна на After Effects. Не вярвам някой да ти предложи нещо повече където и да попиташ.
 

Горе