Търся: Търся човек или екип за изграждане на уебсайт и мобилно приложение.

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Привет, колеги.
Във връзка с повишаването на трафика към сайта ми (кликни), реших, че е време да инвестирам в професионално направен уебсайт и приложение, а не самоделка правена от аматьор. (от мен)
В този ред на мисли - бих искал да наема човек или екип от няколко човека за изграждане на сайт и мобилно приложение за Android и iOS. Нямам претенции към това, дали сайта ще е custom или готова wordpress тема. Лично аз смятам, че няма да се получи с wordpress.
По отношение на работата, разбира се, съм взаимствал опит от най-добрите - 9GAG, тоест проектът ми ще е нещо подобно, но с доста промени, за да е релевантен към моя сайт и идеите, които съм развил по време на работата.
Всички, които се чувстват подготвени за такъв проект, моля да ми изпратят портфолио с проектите, които са правили и с които биха искали да се рекламират, заедно с имейл, на който да изпратя задание. В заданието ясно съм описал какво очаквам от сайта и приложението, а от вас очаквам да предложите как да го изградим, за да изглежда добре, да е функционален и бърз. Не съм кон с капаци и съм отворен към предложения и промени по заданието.
 
Най-добрия стак за това нещо е : за сайта някакъв бек енд, вероятно PHP, с разликата, че response няма да е .html, а json. И оттам дали angular/react/ vue за фронт енда, и вече Mobile app-a да consume-ва от апи-то на сървъра. А за апа щом за 2 вариантите - apple и android -> https://facebook.github.io/react-native/ или apache cordova.
 
Най-добрия стак за това нещо е : за сайта някакъв бек енд, вероятно PHP, с разликата, че response няма да е .html, а json. И оттам дали angular/react/ vue за фронт енда, и вече Mobile app-a да consume-ва от апи-то на сървъра. А за апа щом за 2 вариантите - apple и android -> https://facebook.github.io/react-native/ или apache cordova.
Подкрепям, за мобилно може и Ionic 4
 
Къде го вкарахте у дълбоките технологии... :rolleyes:

Единственото динамично в тоя сайт са бутоните за лайкове. Тоя WordPress в момента търка сървър, смуче стотинки, и допринася за глобалното затопляне за едното нищо.

При тоя тип сайтове контентът се генерира предварително и се сервира статично. Само за динамичните компоненти се плясва една малка и проста базичка + някое и друго миниатюрно Джаваскриптче. Нито Реакт, нито Ангулар.
  • 0 лв/месец за хостинг (базичката ако се претовари или дискът ако се препълни може да се наложи някой и друг долар...)
  • зарежда моментално
  • 100% профит
 
Къде го вкарахте у дълбоките технологии... :rolleyes:

Единственото динамично в тоя сайт са бутоните за лайкове. Тоя WordPress в момента търка сървър, смуче стотинки, и допринася за глобалното затопляне за едното нищо.

При тоя тип сайтове контентът се генерира предварително и се сервира статично. Само за динамичните компоненти се плясва една малка и проста базичка + някое и друго миниатюрно Джаваскриптче. Нито Реакт, нито Ангулар.
  • 0 лв/месец за хостинг (базичката ако се претовари или дискът ако се препълни може да се наложи някой и друг долар...)
  • зарежда моментално
  • 100% профит

Не си видял заданието, не е само това
 
Колеги,
който има интерес може лесно да се свърже с мен.
Не съм поставил бюджет, защото зависи от много неща и по-скоро очаквам дискусия с човека, който ще го прави.
Поздрави
 
Е то е много ангажиращо начало - дайте хем портфолио, хем имейл... Поне заданието да видим?

Аз потенциално може и да имам интерес ама да не обичам да се мятам насляпо...
 
Е то е много ангажиращо начало - дайте хем портфолио, хем имейл... Поне заданието да видим?

Аз потенциално може и да имам интерес ама да не обичам да се мятам насляпо...
Колега, имаш ЛС. :)
 

Горе