Търся човек или фирма за направата на сайт

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Както се разбира от заглавието търся някой/някои за направата на сайт за запознанства (на български).

В него искам да има:
Регистрация на потребителите с необходимите данни
Качване на снимки - видими от всички (даже и нерег.) + скрити (показват се само на определена група от хора, примерно на приятели)
Чат - общ и private
Видео разговор
Обичайните неща за подобен сайт - съобщения, коментари, харесвания и търсачка, описание на потребителите
Секция с постинги на потребителите
ВИП потребители
- другите неща ще се изясняват с избрания човек или фирма

Интересувам се от цена с и без фактура (ако има възможност за издаване на такава). Написване на уникална система и дизайн или да се преработи WP, Joomla или някоя подобна.

Задължително ми трябва подреден и лесен за работа админ. панел с фукнция за одобрение и изтриване на нежалани писания + фукнция на сайта за докладване за някакви нередности от страна на потребителите.

Пишете ми ЛС, ако мислите, че ще се справите, с необходимата информация:
1. Цена (може и ценови диапазон от-до)
2. Време за изработка
3. Начин на работа - с преработване на система или писане на такава
4. Желан начин на заплащане - баков превод, ипей, лично (за Пловдив и Варна)
5. Портфолио (ако имате)

П.С. В цената да е включен и дизайна, като заплатя сайта трябва да е на 100% готов.
Плащам след свършена работа и проверка дали всичко е точно по сайта
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

Имаме предложние, но това с плащането след свършена работа не ни харесва.

Искаме капаро.
- цена от 4 500лв ( без ДДС )
- време 70 работни дни

Ще очакваме отговор, ако проявите интерес.
Поздрави!
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

Задължително е да вземе капаро, който се захване с проекта.Все пак това ще отнеме време, а няма гаранция че ще се плати накрая.
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

Правилна забележка!
Капаро съм склонен да дам, но не и да платя цялата сума и да чакам.


AloneInTheDark предложението се отхвърля поради една единствена причина: пояснил съм как искам да получа оферта за направата на сайта. А и освен парите и времето за направа никаква друга информация не получих.
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=25125 аз тук се опитах да му обясня, че така не става, ама той нашия човек си знае неговата , еми.. ;)
А пък за автора - вместо изумруда aloneinthedark да ти вземе 5 бона и да го чакаш 2 месеца, решение е да си купиш някоя готова система за запознанства например информация да вземеш от тук:
http://www.xn--80aaaai1ab2cbgk3anc.com/системи-за-запознанства/cms-dating/ или някъде другаде из интернет, въпроса е, че можеш да спестиш огромна сума пари, казвам ти го като webmaster, който обича да си тегли готови решения, а не да плаща на изумруди да му пишат код от нулата, защото просто няма смисъл, пък и такива затворени ситеми, нито нямат добавки, нито плъгини и квото те ти напишат това е, ако искаш нещо подобрение, все тях ще търсиш, тоест ще се заробиш много с изумрудите.

Та >>>> една такава система, да кажем да ти излезне 300 долара > от там поразцъкваш я, дооглеждаш и пускаш тема, че искаш редизайн, и понеже темплейтите на такива системи са базирани на tmp файлове и на theme cores, всичко ще ти излезне в пъти по-лесно, да кажем да направят редизайн на една такава тема, отколкото да пишат всичко от нулата.

Е, това ми е мнението за системи писани от нулата > НЕ СТРУВАТ!! Ако има някой несъгласен нека да обясни какво ще ме накара да ми напишат система дето я няма никъде другаде, вместо да ми преправят система, която си има изградено community, forum, добавки, теми, и т.н..
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

AloneInTheDark предложението се отхвърля поради една единствена причина: пояснил съм как искам да получа оферта за направата на сайта. А и освен парите и времето за направа никаква друга информация не получих.

Каква друга информация искаш да разбереш?
Големи притенций голямо нещо. Защо се хабиш да пишеш по форуми. Ще те насоча към доказана фирма, която и за 5 000лв няма да се съгласи.
Спрете да гледате евтиното, а погледнете качеството.

- Уникален дизайн и система.... и 5 000 са малко - я се вземете в ръце.
Това е оферата, ако ли не успех!
Правил съм 2 сайта за запознанства, и то доказани с времето. Добре знам как стоят нещата.
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

Както каза AlanFrost готовата система е по-добре. Ето едно демо на изброена система от него. Хареса ми системата и си я закупих че и някакво семпло демо и пуснах. Кръстена е Социална мрежа понеже не можах да се сетя друго. Да се гледа идеята а не домейна, дизайна и т.н.
 
От: Търся човек или фирма за направата на сайт

Опитен уеб дизайнер ,изпратих Ви ЛС , със информацията която искате.
 

Горе