Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

TheEntrepreneur

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

Трябва ми човек, който може да ми направи онлайн магазин сходен като този - http://www.primex-bg.com/.

За първи път пускам такава тема, така че питайте, защото не се сещам още каква информация да допълня в момента.

Очаквам вашите оферти тук или на лично съобщение.

Поздрави.
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Здравей, този сайт по-скоро е каталог. Мога да предложа къстъм решение. Пиши ако се интересуваш.
 
Здравейте,

Трябва ми човек, който може да ми направи онлайн магазин сходен като този - http://www.primex-bg.com/.

За първи път пускам такава тема, така че питайте, защото не се сещам още каква информация да допълня в момента.

Очаквам вашите оферти тук или на лично съобщение.

Поздрави.

До какъв бюджет? Може и на ЛС.
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Прати ми ЛС със следната информация:
- Какво трябва да съдържа сайтът? - всички функции и неща ги изброй
- С какъв бюджет разполагаш?

Лично аз мога да предложа изготвянето на дизайн, кодирането и създаването на системата за сайта.
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Здравей! Ако не си намерил човек за работа, мога да ти предложа план за изработка на сайта, да го съгласуваме и да започнем работа! Пиши ЛС какви функционалности искаш да има и някакви други по-специални изисквания, за които се сещаш, а може и някакъв ориентировъчен бюджет. Поздрави! :)
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Здравейте,

От Pi-Ground имаме опит в изграждането на различни онлайн магазини.
Ето два примера: techtrade.bg и envitech.bg(той все още се изгражда и е бета версия до момента).

Можем да предложим различни идеи: използване на CMS(готова платформа) или да го направим от нулата изцяло за вас и други.
За да мога да Ви предоставя реална оферта ще имам нужда от повече информация. (бих могъл да ви изпратя списък)
Можете да ми пишете на е-мейл: atanasov.val.ivo(а)gmail.com както и на skype: ivo.val.atanasov

Поздрави
Иво Атанасов

Production Manager
Pi-ground Ltd
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Здравейте,

Правя допълнение към темата - бюджета ми е 400 лева и ако проявявате все още интерес - пишете ми на лично с ваши стари или текущи проекти и с конкретна цена.

Поздрави,
Георги Каралов
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

За тези парички най-вероятно ще ти го направи фрийлансър с опънкарт или друга фрий cms, за СТАН лично мога да потвърдя, че го 'чува' много сериозно опънкарта и ще свърши работата стига да се договорите за парите. Успех и много продажби след реализацията на проекта.
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Привет,

Вдигам ръка със заявка, че мога да поема проекта.
www.elenkov.net - може да видиш като портфолио или тук:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40751
 
От: Търся човек, който да ми направи онлайн магазин.

Аз съм програмист от 5~6 години знам PHP5,MySQL,Javascript,Css3,Html5,Jquery,Perl
skype:iankopeev2
 

Горе