Търся човек, който да ми направи сайт

xpuc

New Member
Здравейте!
Нужен ми е човек, който да направи сайт от сорта на Грабо.бг . Колко би била реалната цена на услугата и най-ниската възможна такава? Бюджета ми е доста съкратен от разходите за реклама, но все пак сайтът трябва да изглежда добре.
Благодаря Ви предватирелно! :)
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

Сори, но такъв сайт не се прави с малък бюджет!
 
Абе... има си тема за wordpress, Купете си я - под 100 долара беше, наемете си някой да ви направи сетъп и да пооправи там каквото искате и ще имате евтин сайт върху качествена платформа.
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

Ако имах някаква идея за какво говориш, бих го направил, повярвай ми! :mrgreen: И за да съм по-точен..Търся човек, който разбира, който би купил тема за уърдпрес, би направил сетъп вместо мен и питам въпросния човек колко пари ще ми вземе.. :)
Благодаря за отговорите все пак :)
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

Преди известно време в този форум се моташе представител на едно варненско студио - Identa. Имаше заскоци от типа, че на въпроси колко е "2+2", отговаряше "дай пет лева, ще ти кажа", но този брутално-монетарен подход на дребно го отдавам на грешките на растежа. Иначе със сигурност биха могли да свършат качествена работа. За пример - lapni.bg и grupovo.bg
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

http://www.graboclone.com/

не знам как е цента но не мисля, че ще е скъп.
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

Мога да предложа оферта. Пишете на мейл nsnikolova(@)dir.bg
 
От: Търся човек, който да ми направи сайт

ето моя вариант www.kiwi.bg ама за 399лв с всички разплащания. 289 с пейпал и ипей
ако искаш друг дизайн www.kiwi.bg/last ама не мисля, че ти е в бюджета ако искаш да не го продавам на друг
пазарлъци и такива неща само на мейла :)
 
Последно редактирано:
От: Търся човек, който да ми направи сайт

Много Ви благодаря! Бяхте зключително полезни! :)
 

Горе