Търся човек, който да публикува линк в около 30-40 БГ форума

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Здравейте! Трябва ми човек, който да има известен опит във форум постинга, като бих желал да публикува мой линк в signature-а или в офтопик секция. Търся човек, който да има изграден лист от около 30-40 форума, най-популярните в БГ (с предимство са и тези със спортна тематика). Ясно ми е, че не навсякъде ще останат линковете ми, но все пак, ако се направи с добър подход и техника, то повечето биха могли да се задържат. :)


Предлагам 20$ за изпълнението на услугата! :)
 
От: Търся човек, който да публикува линк в около 30-40 БГ форума

Аз бих се заел но единственото което не мога да покрия е листа с форумите.
Ако е възможно да помогнеш или да дадеш малко време да го събера ще е възможно да работим заедно :)
 
От: Търся човек, който да публикува линк в около 30-40 БГ форума

Аз бих се заел но единственото което не мога да покрия е листа с форумите.
Ако е възможно да помогнеш или да дадеш малко време да го събера ще е възможно да работим заедно :)


Здрасти! Мерси за проявения интерес, но за съжаления трябва да те информирам (а също и останалите), че вече намерих човек, които в близките дни ще ми изпълни поръчката!

Още веднъж благодаря на всички, които ми писаха и предложиха своите оферти! :)


Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек, който да публикува линк в около 30-40 БГ форума

Здравейте отново. Искам да споделя, че съм адски доволен от сервиза (форумния постинг) , който бе извършен от @emoyambol. Огромен професионализъм, креативност + бонус от негова страна. Всичко е точно както го поисках, дори колегата се е постарал да промени някой неща, за които не се бях досетил. 40 форум поста, и само 1 от постовете бе изтрит! Репортът е подробен и прикачен на файлове с различни разширения, в случай, че искате word, еxel или друг вид... Определено ще работя само с него занапред! :) А+
 

Горе