Търся човек, който изготвя визитки.

truestory

New Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте! Търся човек, който изготвя визитки. Изпратете ми ЛС и ще ви дам подтробности. Не искам да ми пишат хора, които и понятие си нямат от изготвянето на визитките, но мислят, че ще се справят. Искам да ми пишат само опитни хора и да ми посочат цена за 10,50,100,200 и 500 визитки.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

И аз се интересувам от същото. Единствено, че аз имам готов дизайн.
Моля пратете ми цена за около 200-300 бройки с гланц и двустранни. т.е. супер качество.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Нуни нищо против, но трудно ли ти е да си пуснеш нова тема?
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Нуни нищо против, но трудно ли ти е да си пуснеш нова тема?

Е защо нова тема? тъкмо се ъпва твоята, а и вие не сте конкуренция?
този който направи на теб, с кеф ще направи и на него без това да се отрази на цена?
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Добре ти ако търсиш уеб дизайнер например и аз напиша в твоята тема и аз търся дизайнер еди какво си, как ще ми отвърнеш? Всеки сам трябва да си отваря тема, но както и да е, не е голяма работа.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Момчета вие за рекламни агенции не сте ли чували :)))))))))))
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Слушай ме сега, ти човека, който се правиш на остроумен. Поствам тема за да сравня качеството и цената на визитките, ако ти ей така просто отиваш в някоя рекламна агенция, без да знаеш как работят и си поръчваш на воля, това си е твоя работа.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Добре ти ако търсиш уеб дизайнер например и аз напиша в твоята тема и аз търся дизайнер еди какво си, как ще ми отвърнеш? Всеки сам трябва да си отваря тема, но както и да е, не е голяма работа.

помисли... визитки
ако всеки отвори тема за 200 визитки?
това са визитки бре?
визитки

какво значение има дали само ти или 10 човека търсите?
ще се вдигне цената ли ?
напротив - като сте повече и ще се радва човека ще ви даде по-добри цени :)

ак оаз търся визитки няма нищо против още десет циганина да напишат че и те търсят :)
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Слушай ме сега, ти човека, който се правиш на остроумен. Поствам тема за да сравня качеството и цената на визитките, ако ти ей така просто отиваш в някоя рекламна агенция, без да знаеш как работят и си поръчваш на воля, това си е твоя работа.
Рекламните агенции имат онлайн портфолио и се натискат да си показват работите.
Матриал за гледане и сравняване - колко щеш.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

По-добре потърси малки печатници или в интернет. Имаше сайтове, на които посочваш детайлите си и ти калкулират цената...
Ако си от София - мога да ти препоръчам фирма.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Нуни нищо против, но трудно ли ти е да си пуснеш нова тема?

@truestory, нищо лично, но звучиш смешно и такова впечатление ще направиш на всички посетили темата ти, както и на тези , които може би биха искали да работят с теб!

Между другото и аз търся някой да ми изработи 200-300 луксозни визитки с екологична насоченост, така че ставаме трима! :)
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

здравейте, аз мога да Ви дам цени за печат на визитки
цените са следните:

200 бр. двустранни с UV лак - 50 лв.
500 бр. двустранни с UV лак - 60 лв.
1000 бр. двустранни с UV лак - 70 лв.

За контакти ЛС или скайп: dj_krasi_
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

здравейте, аз мога да Ви дам цени за печат на визитки
цените са следните:

200 бр. двустранни с UV лак - 50 лв.
500 бр. двустранни с UV лак - 60 лв.
1000 бр. двустранни с UV лак - 70 лв.

За контакти ЛС или скайп: dj_krasi_

ам дизайня влзиа ли в цената?
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Дизайна е 5 лв. не съм споменал горе защото повечето казват че имат готови дизайни :)
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Аз намерих малко местенце в моя град, където изработват визитки, доста изгодни и прилично.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Аз намерих малко местенце в моя град, където изработват визитки, доста изгодни и прилично.

нали говорите за луксозни визитки затова и дадох цени за луксозни визитки иначе ако беше за обикновени цените са много по ниски от тези в порядъка на 15 -20 лева.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Еми съотношението между цената и качеството да е равностойно. Така трябва да е не само ви визитките, ами при всички продукти.
 
От: Търся човек, който изготвя визитки.

Че скъпи ли са на kras17 визитките, на мен много евтини ми се виждат даже. 1000 броя за 70 лева - значи по 7ст на визитка. Не знам как вървят цените, но това ми се вижда изгодно.
 

Горе