Търся: Търся човек който има познания по JS или PHP за видео формати

FLABAR

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Става въпрос за плейар който може да визуализира всички видове Видео формати..

Video плейар

Благодаря предварително

Пишете на ЛС
 
html5 видео форматите, които се поддържат са три: mp4, ogg и webm като само първият се плейва на всички браузъри.

Какво общо има php-то в случая? Примера който си дал е с JavaScript-ски плеър - videojs
Затова не разбирам въпроса ти. Какво точно искаш?
 
формат mp4 има звук няма картина какт сами можете да видите на линка който съм псочил... също искам да се възпроизвеждат и останалите видео формати не дефолдските на html 5 i javaScript които спомена

трябват ми тези видео формати: .MPG, .MOV, .WMV, RM, mkv / .avi / .flv / .mov, .qt / .amv / .nsv

И най вече възможноли е да се осъществят тези видео формати..?
 
@FLABAR успех с начинанието, но си обречен на провал. Не случайно видеата се енкодват било то в youtube/vimeo и т.н.
Може да сложиш който и да е флаш плеър и това което искаш ще работи, но тогава забравяш за всички iУстройства + всички мобилни такива.

А това че файла има разширение mp4 не значи че е такъв. Мисля, че трябваше да са енкоднати H.264
 
Последно редактирано:
Ако са къси видеа не е ли вариант да се обработват на хоста преди плай?
 
Пич не се занимавай с неща който вече са открити, прави ги на мп4 или ако толкова искаш да плеваш и други и качвай на видео хостинг и забележи там ги конвертират до мп4 и може да ги стриимваш.

Не си губи времето с това да измисляш топлата вода, доста хора са минали по този път доказано е че трява да се конвертнат видеата в мп4 за да работи всичко.

пс: Ползвай openload.co
пс2: ако имаш як собстен сървър с поне 9г рам и поне 4 цпу-та ползвай ffmpeg иначе по-горното.
 
То хубаво го искаш на PHP но ти трябва и самия сървър да е настроен за да се изпълнят командите за конвертиране ако това съм разбрал
 
То хубаво го искаш на PHP но ти трябва и самия сървър да е настроен за да се изпълнят командите за конвертиране ако това съм разбрал

Всичко има налично като софтуер и хардувер ;)
 
Мога да пробвам правил съм отдавна сайт за качване, конвертиране и споделяне на видео. Ако сървъра си е настроен и е качен кодека реално той всичко сам си прави
 
Ако колегите по-горе не успеят да ти помогнат ми пиши на лично да ти ударя едно рамо.
 

Горе