Търся: Търся човек който пише добри статии

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Засега само на български.
Статиите ще са по зададена тема и ключови точки.
Пишете ми тук или на ЛС.
Хора, които ако примерно нямат познания по дадената тема не им е проблем да потърсят информация в нета. Също така много държа статията да се завърта около няколко точки, които са дадени.
Разработвам сайтче, за новините каквито са по близо до истината от пропагандата.
Като за начало, ще е по-слабо по 1-2 теми на ден.

20.09 edit/
За бързо плащане мога да плащам, чрез Skrill, epay.bg и easypay.
Разширявам и търсенето. Търсят се и хора за превод на статии от английски и руски.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Аз пиша статии и смея да твърдя, че са добри. Нямам проблем да пиша по зададена тема и ключови точки. Ако желаете да работим заедно, моля пишете ми на лично или на мейл [email protected]
Поздрави,
Весела
 
Здравейте,
Аз пиша статии и смея да твърдя, че са добри. Нямам проблем да пиша по зададена тема и ключови точки. Ако желаете да работим заедно, моля пишете ми на лично или на мейл [email protected]
Поздрави,
Весела
Здрасти, съгласна ли си да напишеш статия около половин страница a4, font 16, ще ти пратя темата и основните точки.
 
Ок съгласна съм. Моля пратете ми материалите на мейла ако ви е възможно и да уточним подробностите
 
Здравейте,

Проявявам интерес и към писането на статии на български и към преводите от английски и руски. Владея езиците отлично писмено и говоримо.

Оставам на разположение при интерес от Ваша страна!
 
Защото в последните дни ми писаха няколко човека,да кажа, че искането ми не е вече активно. В момента не плащам за статии. Градя сайт . Всеки желаещ е добре дошъл. Без цензура, независимо дали гледната ти точка е коренно различна от моята, единствените изисквания са що годе приличен език и прилично форматиран текст.
 
Тъкмо щях да те питам плащаш ли нещо, като се има напредвид миналите ти теми тук, ти пък сам си каза, че е за без пари, окей.

Пошла тема, още повече, че е пусната в раздел FREELANCE JOBS/ PROJECTS тоест тук хората си пускат обяви, където предлагат / търсят нещо срещу заплащане, а ти си направи само мизерна реклама. Много лошо впечатление оставяш, да не кажа че си е чиста подигравка с хората, които евентуално са ти писали лични съобщения и са се ангажирали относно темата ти!
 
Последно редактирано:
Тъкмо щях да те питам плащаш ли нещо, като се има напредвид миналите ти теми тук, ти пък сам си каза, че е за без пари, окей.

Пошла тема, още повече, че е пусната в раздел FREELANCE JOBS/ PROJECTS тоест тук хората си пускат обяви, където предлагат / търсят нещо срещу заплащане, а ти си направи само мизерна реклама. Много лошо впечатление оставяш, да не кажа че си е чиста подигравка с хората, които евентуално са ти писали лични съобщения и са се ангажирали относно темата ти!
Еми когато я пуснах мислех да плащам за статии... Писах вчера да не ми пишат фрийлансъри повече, или пък да я изтрият, както се прецени.
 

Горе