Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

monefff

Well-Known Member
Търся някой, който може да върне Unpublished страници.
Имам 2 профила, които имат банове.

В единия има 3 страници. (Този ми е много по важен от другия профил)
В другия има към 150 страници.

Давам 1000 лева за този, който успее възстанови страниците.
Давам и още 1000 лева за гаранция, че страницците ще издържат 6 месеца. (Следователно парите, ще ги получите, след като минат 6 месеца)
Давам и още 1000 лева, че страниците ще издържат година. (Следователно парите, ще ги получите, след като мине 1 година)

Парите се плащат СЛЕД като страниците вече са ЖИВИ и може да се публикува отново по тях.

НЕ са ме баннали. Баннатите профили са стари.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Уау, блокираха ти главният източник на доходи нали..
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Moneff пожелавам ти успех,но това е почти невъзможно начинание.
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

И аз препрочетох някое мнениe в интернет, доста хора са изревали и то с големи страници. Пускали са репорти към фейсбук да преразгледат, но май безуспешно. Евентуално можеш само да чакаш да ги отключат и така. Успех и от мен!
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

монеф, сори пич, само мога да си представя как се чустваш. баси гадното, поне знаеш ли за кво са спрени?

дано успееш да контактнеш някого :beer:
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Няма никакви шансове да ти я върнат... Почнаха пак да проверяват страниците

Както сториха с "най мразим селски пръчки с леопардови щампи"

Веднъж обжалваш и после окончателно ти я изтриват.
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Тоя бизнес замира. ФБ ги боли фара, че ние тука се опитваме да изкараме някой страничен лев... за жалост...
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Ма те са си монополисти, и въобще не им дреме. А и с тия методи на лайкджагинг, всичко излиза извън контрол. Правят се едни милионни страници за месеци...
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Страшно много пропищяха в последните месеци, просто фб удари яката тесла, а и повече ще се затяга обръча.
 
Преди ми изгоряха страниците преди 7-8 месеца. Тогава всичко ми беше на 2 профила и за това така се получи.
И от тогава ми върнаха само 1 страница, но другите не са. И за това питам за някой с връзки.

Чувството да ги изгубиш е ужасно. Не го пожелавам на никой никога.

И да кажа само, че НЕ ползвам Likejacking, не го харесвам, и няма да и да го ползвам за в бъдеще. :)
 
От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Ма те са си монополисти, и въобще не им дреме. А и с тия методи на лайкджагинг, всичко излиза извън контрол. Правят се едни милионни страници за месеци...

Монополисти :cry: До колкото знам никой не те кара да използваш Facebook и имаш много голям избор с алтернативи.

monefff, колкото и да ти съчувствам, без причина няма да те баннат. За напред спазвай правилата и няма да има проблеми.
 
Re: От: Търся човек, който познава админ или човек от екипа на Facebook

Монополисти :cry: До колкото знам никой не те кара да използваш Facebook и имаш много голям избор с алтернативи.

monefff, колкото и да ти съчувствам, без причина няма да те баннат. За напред спазвай правилата и няма да има проблеми.
Бана беше преди 7 месеца.
Бана беше, защото имах прекалено много страници на 1 профил. И другото по-лошо беше, че имах и приложения за фейсбук. И заминаха и те.. а бе мани беги.. ужас ;d

Спазвах си правилата много добре..
Представяш ли си да правя фенове на 205к страница ? Колко тряя да ми е акъла.

Просто фейса не позволява да се прави пара не техен гръб. Особенно със спам.

Ако си цъкаме снимки и линкове в рамките на нормалното може и да се отървем..
 

Горе