Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Търся някой колега, който продава дрехи. Искам да работим на дропшипинг.
Аз ще му продавам дрехите по мои различни канали/Facebook,сайтове и т.н/, а той ще изпраща поръчките.

Ще се работи с негова фирма, аз само ще му намирам клиенти и поръчки, на които да продава и изпраща.

Интересувам се от добър процент при продажбата, добра стока(дрехи,обувки,чанти)..

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Търся абсолютно същото нещо.
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

И аз мога да направя същото + може да се разберем на консигнация , като да се продават офлайн дрехите..
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Задължително ли е да е дрехи ?
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

И аз сеинтересувам от качествени дрехи на дробшипинг, аксесоари,книги
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Здравейте, аз предлагам качествени дрехи точно по начина, който желаете. Можете да се свържете с мен с лично съобщение. Ще се радвам да работим заедно. Ще ви изпратя и вида на стоките, за да решите дали представляват интерес за вас. :)
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Здравей,

Каква е минималната комисионна, която желаеш да получиш? Също така дали те интересуват афилиейт програми, освен дропшипинга?
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Здравей,

Каква е минималната комисионна, която желаеш да получиш? Също така дали те интересуват афилиейт програми, освен дропшипинга?

Към кого е насочен въпроса ви?
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Здравейте. Мога да доставям дрехи от Англия, които да продавате през каналите, които вие управлявате и развивате. Аз ще изпращам стоката при поръчка. Пишете ми на ЛС със следната информация:

1. Какви канали за разпространение ще използвате? Ако са много - какви са основните два?
2. Каква посещаемост средно реализирате?
3. Имате ли опит в продажбата на дрехи, работите ли с други продавачи на дрехи?

Това, което аз мога да предложа, е между 20% и 45% от печалбата от продажбите, в зависимост от това, което предлагате вие. Ако всичко това ви устройва - пишете ми.

Благодаря!
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Здравейте, мога да ви насоча към производител на дамски дрехи с когото съм работила. Имат наистина качествени неща. Ако проявявате интерес пишете
 
Колегата с дрехите от Англия: за колко време извършвате доставката на територията на страната?
 
От: Търся човек, който продава онлайн дрехи(хубави)

Николай:
Около 7-10 дни отнема, доставят се с куриер. Понеже доставката е на тегло, като от 0 до 20кг е еднакво, идеята ми е аз да заредя различни модели и след това от тях да се продават. Иначе няма да е изгодна доставката и времето, ако се поръчва по единично.

Ако имате интерес към по-голяма поръчка за вашия бизнес - може да се организира.
 

Горе