Търся човек опитен в поправката на лаптопи - Варна

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте

едната ми панта на лаптопа е счупена и съм сигурен че може да се залепи. За целта търся:

- някой който му се занимава да разглобим кутията на лаптопа да погледнем как са нещата, да ги наместим и да залепим пантата ( счупена е точно на спойката - по скоро разлепена..) , да укрепим мястото с допълнително парче пластмаса.

- важното е на човека да има време и да му се занимава, и да стане за 1 ден. просто не мога да си позволя да оставя лаптопа в работилницата защото работя на него постоянно.

Работата не е трудна, въпроса е да се разглоби, намести и залепи и укрепи, не очаквам да ми издържи векове, но поне за момента да се закърпи положението. Работата е за 1-2 часа макс, така че не виждам проблем да се свърши за един ден. Ако има някой със сервиз или който му се занимава да пише. Ще платя каквото трябва. Само да поясня , че няма смисъл да се поръчват нови части, лаптопа не е първа младост и не си струва.
 
От: Търся човек опитен в поправката на лаптопи - Варна

На мен сервиза на Юмена ми оправиха такъв проблем на MSI. Не стана супер красиво, но и аз не държах. Не помня колко ми взеха но беше нещо символично.
 

Горе