Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Търся специалист с опит, който да ми инсталира, настрои, тества и пусне сайт на Drupal или Drigg.

Искам да ми се направи социалка от типа на dao.bg. Изисквания към дизайн нямам никакви, може да си е с дифолтния, сам да се смени логото, примерно.

Който счита, че има опит с тези 2 платформи, моля да ми пише на ЛС, за да уточним подробностите - цена и срок за изработка. Портфолио е предимство. Плащам с пейпал след свършена работа.

Поздрав!
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

То дао-то мисля е с дригг.
Аз лично не бих платил за такъв тип услуга.
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Да, трябва ми точно сайт като dao.bg. Ще си платя, защото не съм се занимавал с такава платформа, а и нямам време за експерименти. Ако ти се занимава - пиши на ЛС, за да се доуточним. Нямам изисквания за дизайн, може да е дифолтния.
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

И аз не съм се занимавал, по скоро исках да ти намекна че няма да е нещо сложно, но ще отнеме време като за първи път предполагам. Ти си преценяваш. И аз мисля да пусна нещо такова тези дни.
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Четох тук-таме, но определено си има своите тънкости като всяка платформа. Ако имаш готовност с твоята идея можем да си делнам разходите и да пуснем нещо заедно.
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Настройването на дригг модула за друпал не е свъсем лесна работа. Ако не разбираш системата доста лутане ще има.
Сега ще говоря с един човек и ако е навит ще ти пратя контакта в скайп.
Той е инсталирал zdravei.net и vfilmi.com
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Хич не е проста работа... С trohi.com навремето бая си поиграх и даже не му оползотворих сичките благини понеже ми писна да се ровичкам.
По-добре да се плати отколкото да се мъдриш 2 дни на него.
 
От: Търся човек, разбиращ от Drupal/ Drigg

Освен инсталацията на drupal и drigg модулите ти трябва и разяснение как работи сайта и без човек, който да ти обясни всичко това няма как да стане.
 
Последно редактирано:

Горе