Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся човек което е на ти със Jomsocial, за създаване на социална мрежа. Интересуват ни цени и срокове за изпълнение. Ако пък има хора които препоръчват други платформи ще се радваме да чуеме съвети. Сайтът няма да е отворен за регистрация за всеки, домейнът който ще бъде използван е www.vip359.com. Лек ден, предварителни благодарности и всичко добро.
 
От: Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

Здравейте!

Ако имате възможност, представете ми пълно задание за сайта, който желаете да изградите, за да ви дам цена и срок на изработка.
 
От: Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

Имате лично съобщение. Всичко добро.
 
От: Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

Абе ще я бутнеме още малко..какво толкова.
 
От: Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

аз също търся човек за нагаждане на теми към съдържание по проект
 
От: Търся човек разбиращ от Joomla (JomSocial), за създаване на социална мрежа.

Jomcosial е доста бъгава система и ако не разбираш от програмиране ще си вкараш автогол. Лично съм репортнал (и отстранил) над 100 бъга, като част от тях са оправени в последната версия, но по-фрапантните не са ги пипнали изобщо (въпреки че обикновено им казвам какво точно да променят за да се оправи бъга). Само един пример ще ти дам - когато се генерират страниците с фото албумите системата прави стотици и хиляди напълно излишни заявки към базата данни (за всяка снимка по една излишна заявка, но моите потребители имат албуми с над 1000 снимки и сървъра се срива за едното нищо). След оптимизации в кода им съм постигнал почти 3 пъти по-добра производителност, но промените правят ъпдейтите много трудни и в крайна сметка се получава така, че постоянно инвестираш време и ресурси за да ти е горе долу добре сайта. Има какво да се желае по тази система и моето мнение е, че не си заслужава да тръгваш по този път (освен ако нямаш знанията или ресурсите да плащаш на програмист. Когато се нагласи веднъж системата ъпдейтите не са чак толкова трудни, още повече, че пускат нови неща сравнително рядко, но все пак постоянно ще ти трябва добър програмист под ръка за да оправя дребни и не чак толкова дребни бъгчета).

edit: Горният пост ме заблуди, че темата е актуална...
 

Горе