Търся човек с онлайн магазин (USA,UK)

Izvunzemen

Active Member
Имам добри източници на USA и UK трафик, които искам да монетизирам.
Говоря за качествен и таргетиран трафик, а не за някакви схеми.

Готов съм за работа както на заплащане на 1000 посещения, така и на реализирани продажби.

Очаквам ЛС. :)
 
Аз имам интерес към USA и UK трафик, но не става дума за магазини а за сайт за забавление!
Ако може метни на лично съобщение повече инфо за какъв трафик дневно можем да говорим, и каква е цената на 1000клика. Както и по какъв начин от какъв източник ще се доставя трафика. Благодаря!
 
Писах ти. Ще го напиша и тук - трафикът е висококачествен и най-вероятно би се видял скъп на хора, които няма да го използват за продажби.
 
Аз имам 95% USA фенове в моя страница - мексиканци родени в САЩ. Активни фенове. Правил съм страницата публикация по публикация.
Чудя се как да я развия. нямам никакво време за нея. Пишете на лично ако имате интерес ТУК
Останалите 5% са Австралия, Нова Зеландия, Канада и Европа.
 
Аз имам 95% USA фенове в моя страница - мексиканци родени в САЩ. Активни фенове. Правил съм страницата публикация по публикация.
Чудя се как да я развия. нямам никакво време за нея. Пишете на лично ако имате интерес ТУК
Останалите 5% са Австралия, Нова Зеландия, Канада и Европа.


Прати ми оферта за цена на линк имам интерес от реклама! Както и ако я продаваш цена за страницата. Поздрави!
 

Горе