Търся 10 уникални статиии

Jordan Enev

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,
търся някой да напише 10 уникални статии.
Статиите трябва да са по 200-250 думи.
Изпращайте оферти на лично с орентировъчни цени.
Поздрави,
Йордан.
 
Последно редактирано:
От: Търся 10 уникални статиии

Ей ти една без пари:

Имало някогаш едно за пет пари сладко момиченце. Всеки един го обиквал из главен проницателност , но максимум го обичала старица му, която дядо и баба улица се чудела защо да даде на детето. Веднъж му подарила шапчица из червено кадифе, която му стояла така хубаво, че то по никакъв начин искало да носи друга и затуй хората почнали да го наричат Червената шапчица. В бъдеще майка му рекла:

-Червена шапчице, ето ти нищо и никакво козунак и едно шише вино. Занеси ги на баба си, затова че тя е болна и немощна и отива да се подкрепи. Тръгни, докогато слънцето по никакъв начин е почнало да пари, върви мирно и спокойно и забранявам да се отбивай от пътя, защото разрешава се да паднеш, да строшиш шишето и да оставиш старата си без вино. А понеже влезеш в стаята й, недей забравя да поздравиш с "Благодеяние утро" и забранявам любопитствувай да видиш моля реализира се последица тебе.

-Ще направя всичко наистина , също тъй ми поръча, мамо, рекла Червената шапчица и подала ръчичка на майка си за довиждане.

Бабата живеела до в гората, на половин момент улица из селото. И колчем Червената шапчица навлязла в гората, срещнал я вълкът. Но Червената шапчица по никакъв начин знаела, че той е яростен скот , и затуй за нищо по никакъв начин се изплашила.

-Добър видело , Червена шапчице, рекъл той.

-Добър видело , Кумчо Вълчо.

-Къде си се запътила рано-рано, Червена шапчице?

-У старица.

-Какво носиш в престилката?

-Козунак и вино. Козунака месихме вчера за болната ми и немощна старица , да похапне и да се подкрепи.

-Къде живее старица ти, Червена шапчице?

-Още четвърт момент улица навътре в гората: къщата й е дюшеме трите високи дъба, ама за пет пари по-надолу е лещакът, сигурно го знаеш, рекла Червената шапчица.

"Малкото и крехко момиченце е добра проба , сигурно е по-вкусно из старицата, рекъл си на ума вълкът, но изисква се да подхвана хитро работата, та да излапам и двете."
....
(гарантирам 50-60-70% уникалност :lol:)

ТЕМА ПОНЕ ПИШЕТЕ, ТЕМА ...
 
От: Търся 10 уникални статиии

Човека даде темата на лично, но не ми казва за кога му трябва .... Чудя се какво толкова има да крие.
 
От: Търся 10 уникални статиии

@тео,
ако бях желал да споделя тематиката публично - щях да го сторя.
Тези, които проявиха най-голямо желание - ми писаха на лично, както и бях определил в първия пост.

Получих достатъчно добри оферти.
Благодаря на всички, които писаха.
Поздрави,
Йордан.
 
От: Търся 10 уникални статиии

Ако отново Ви потрябва човек - ЛС или скайп - polia_l
 

Горе