Търся 24k CD-R Gold от БГ или EU

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Някой дали знае в България или някъде в EU да се продават златни CD-та. Намирам само в US.

Благодаря на всеки отзовал се.
 
Заради издържливостта ли ти трябват.
 
Аз съм му намерил няколко линка, но колко са читави не знам.
Те като цяло ги спряха преди години, щото нямат сметка да продават стока, която ще трае десетилетия.
Незнам колко са златни но още имам едни Samsung black edition, които не са мръднали, въпреки, че са съхранявани много зле.
 
Ако не си разговарял с тях. Може да имат налични. Аз съм вземал от такъв тип сайтове на които им е останала Стара стока. Златни дискове има и в един гръцки сайт.
Аз искам да си намеря тези от типа на Samsung Black premium. Мисля че не са златни, може би са сребърни, не съм сигурен.
Ако поръчваш нещо от странство може ми пишеш. За тия говоря.
 
Последно редактирано:
Ако не си разговарял с тях. Може да имат налични. Аз съм вземал от такъв тип сайтове на които им е останала Стара стока. Златни дискове има и в един гръцки сайт.
Аз искам да си намеря тези от типа на Samsung Black premium. Мисля че не са златни, може би са сребърни, не съм сигурен.
Ако поръчваш нещо от странство може ми пишеш. За тия говоря.
Обадиха ми се от първия сайт top audio video понеже имат проблем с поръчването от сайта. Казаха че имат и изпращам един диск за проба. Ще го видя какъв е диска. Имат бройки. Ще пиша като го взема.
 
Обадиха ми се от първия сайт top audio video понеже имат проблем с поръчването от сайта. Казаха че имат и изпращам един диск за проба. Ще го видя какъв е диска. Имат бройки. Ще пиша като го взема.
Те ли ти се обадиха, или ти на тях?
 
DonMakaveli, а кой е изпълнителят с много редки неща? От чисто любителски интерес питам.
 

Горе