Търся Co админстратор за информационен портал

gnmerindjey

New Member
Здравейте,
незнам дали е правилното място,но надявам се да е така! Ученик съм на 16 години и обичам да чета статии свързани с WordPress,програмиране Money Making и т.н. Тази моя слабост ме втурна в приключението itzonebg! Добавям колкото се може по-качествени и добри статии.Гледам да не трупам с излишна информация сайта.
Та,да си дойдем на думата :) Търся човек,който да ми помага при популяризирането на сайта. Нещо,като съосновател.Сайта не е перфектен,но с всеки изминат ден се опитвам да го подобря. Проявилите интерес да пишат на ЛС или тук под темат :)
Поздрави!
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Слогана ти е много "добър" :D
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

А какво тряба да се прави да се качват статии ли?
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Да,
предимно.Също така има и раздел гост автори. Който иска да помага на сайта, не бих отказал :)
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Съвет: Наистина си промени цвета на слогана, защото не знам за видимите мечти, но той не се вижда въобще. :D Дано намериш някой...успех!
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Съвет: Наистина си промени цвета на слогана, защото не знам за видимите мечти, но той не се вижда въобще. :D Дано намериш някой...успех!

Здравей, благодаря ти за съвета! А, някой от вас да знае някаква готинка тема за моя сайт ( работя с WordPress) . Благодаря предварително :)
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Колега изумяваш ме, по колко пъти на ден сменяш темите.

Не мога да избера, напълно съм объркан :?:
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Не мога да избера, напълно съм объркан :?:

със сигурност си зодия близнаци
 
От: От: Търся Co админстратор за информационен портал

със сигурност си зодия близнаци

Майтапиш ли се аз съм зодия близнаци и повярвай ми с какъвто и сайт да се захвана, минавам през десетки теми. Слагам една, днес ми харесва. Утре обаче вече не, защото съм намерил друга, която ми харесва повече и тава продължава с дни ако не седмици, че дори и месеци. :D Поста ти е точно на място :|
 
От: От: Търся Co админстратор за информационен портал

Майтапиш ли се аз съм зодия близнаци и повярвай ми с какъвто и сайт да се захвана, минавам през десетки теми. Слагам една, днес ми харесва. Утре обаче вече не, защото съм намерил друга, която ми харесва повече и тава продължава с дни ако не седмици, че дори и месеци. :D Поста ти е точно на място :|

Уопсс.Не съм зодия близнаци, а скорпион :D Намерих една много добра тема и не мисля да я сменям скоро :)
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Какво по дяволите е сдружение "Дигитални автори на България"?
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Какво по дяволите е сдружение "Дигитални автори на България"?
Създадено е наскоро в Бургас. Всеки автор може да се включи към сдружението.Поздрави!
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

На това ниво звучи като scam.
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Здрасти, меринджей! :p Може би проявявам интерес, но ако искаш ми метни някакъв скайп на ЛС да те добавя да го обсъдим.
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

При чести смени на темата няма ли да денси сайта в СЕРПА?
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

При чести смени на темата няма ли да денси сайта в СЕРПА?

Здравей, вече сме решили коя тема да използваме (ако желаеш виж я). Тоест повече няма да се сменя дизайна. Мисля че е добра :) Поздрави!
 
От: Търся Co админстратор за информационен портал

Добра, лоша... най-лошото е да я сменяте често.
 

Горе