Търся copywriter

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Трябва ми човек за статии на английски език - работата е дългосрочна, човека ще трябва да има добра креативност в писането на статиите, всъщност това е най-важното, изпращайте ми цени за 400 думи на английски език ( в долари ).
Предпочитам копирайтера да може да пише и статии на български език ако ми потрябват. Пишете на лично вашите оферти.
 
От: Търся copywriter

максимума който мога да ти предложа е 200 за същите пари, все пак всъщност получаваш 400, защото и бългаският текст ти е уникален! мисля, цената е справедлива , работиме в малък екип и предлагаме качествена услуга.

поздрави, котарак!
 
От: Търся copywriter

Mona Venkova прилича на Кръчмата. В една друга тема се е объркал и е писал в мъжки род за себе си. И преди е правил такива номера. В едно от превъплъщенията му беше с акаунт Николова или нещо от тоя сорт. Сигурно иска да събере компромати за AlanFort и после да пуска жалби.
 
От: Търся copywriter

Аз също търся човек за статии на английски. 500 думи. Пишете на ЛС.
 
От: Търся copywriter

Всъщност все още не ясно Mona Venkova от какъв пол е. Името е женско, но отговаря в мъжки род. Това е една от форумните мистерии.
 
От: Търся copywriter

Всъщност все още не ясно Mona Venkova от какъв пол е. Името е женско, но отговаря в мъжки род. Това е една от форумните мистерии.

По-горе пише, че са цял екип. :)
 
От: Търся copywriter

Не е кръчмата.
И е пропуснал един важен елемент - съответстващ на ника аватар.
 

Горе