Търся CPM реклами..

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

В момента имам сайт за игри и ги "монетизирвам" с една рекламна компания която ми дават парички, на ПОКАЗАНИ банери. Тоест колкото повече импресии има уеб сайта ми, толкова повече пари ми дават..
Да ви кажа добир парички има на 200-300 посещения..

Сега обаче, реших да си направя едно-две сайтчета които няма да са с насоченост "игри" ..

Някой знае ли някаква такава "рекламна компания"..?

Търся компания която дава пари на показани ИМПРЕСИИ..
Няма проблем, ще стана реферал, ако трябва.. а повярвайте ми.. добре ще помогна на човека, на който съм станал реферал.. Ако станат нещата така както си мисля.. ще намаже пича :p

Така, че наистина ми трябва Вашата помощ!

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся CPM реклами..

Би ли споделил коя е тази копания която плаша на импресии?
Аз търся такава :)

В момента съм с една, но тя "монетизирва" само сайтове за игри.
Epic Games Ads(с реферал)
Epic Game Ads (без реферал)

Търих такива дето са Pay Per Impression, за "нормални" сайтове, ама не намирам почти никъде...
 
От: Търся CPM реклами..

Пуснах едно сайтче под теб. Кажи после има ли нещо за тебе от цялата работа, че не ми се гледа каква е далаверата за реферала.
 
От: Търся CPM реклами..

Пуснах едно сайтче под теб. Кажи после има ли нещо за тебе от цялата работа, че не ми се гледа каква е далаверата за реферала.
Referral Earnings - $0.02
е бива :) ще напредна бързо вече ;d

йа.. сайта ми се издигна напред пак в позициите.. обичам така :D.. Както и да е..

По темата.. Никой ли незнае такива реклами ? Че гооглетата имат някви омрази към мен.. се ме банват бе.. писна ми :D

ЕДИТ: biaaro, може да си смениш подписа, сайта ти е продаден май вече ^^
 
От: Търся CPM реклами..

Referral Earnings - $0.02
е бива :) ще напредна бързо вече ;d

йа.. сайта ми се издигна напред пак в позициите.. обичам така :D.. Както и да е..

По темата.. Никой ли незнае такива реклами ? Че гооглетата имат някви омрази към мен.. се ме банват бе.. писна ми :D

ЕДИТ: biaaro, може да си смениш подписа, сайта ти е продаден май вече ^^


Голяма мозерия тоя сайт 10000 импресии 50 цента. Няма да направим пари от него...:)
 
От: Търся CPM реклами..

Голяма мозерия тоя сайт 10000 импресии 50 цента. Няма да направим пари от него...:)
Ако трафика ти е бг.. дам.. :)
Но US трафик бива.. на 1500 Импресий горе долу 70 цента..
Според зависи от трафика къде идва... :)
US/UK са добре..
Виж eCPM-то :)
 

Горе