Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

momcheto

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
I. СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ
Здравейте,
търся си драскачи, които:
- да пишат теми
- да коментират новини
- да гласуват други коментари

Всичко е на английски.
Коментарите няма да са прекалено дълги. Две-четири изречения.

Тематиката е музика. Става дума за локални изпълнители, които не са световно популярни, понастоящем представители на 15 държави.

Кой е подходящ?
- хора с разнообразен музикален вкус
- хора с малко или с много по-добър английски от един индиец
- хора с желание

Ориентировъчни цени: ~ 0.1 лв. / нова тема ; 0.02 лв. / коментар ;

Както споменах, идеята е да са кратки коментари, което отнема малко време. Също така може да си поддържате до 5 акаунта. И не на последно място: идеята е да не изпишете спам от 20000 коментара наведнъж, а да се добавят натурално.


II. ПРЕВОДАЧИ
Понастоящем работя с Ина от форума, но ще й се види в много работата.
Съответно, търся преводачи:
- БГ -> EN
- EN -> EN
- INTL -> EN

Кой е подходящ?
- някой, който е готов да получи статия на италиански, албански или всякакъв друг език, да си пусне преводача на Гугъл и да адаптира статията на английски (обикновено статиите са лесно разбираеми и са по-жълти, така че може да се пуска въображение)
- някой с добра мотивация

Статиите се качват в система от CC (Content Creator), след което изчакват да бъдат обърнати или пренаписани на английски. Администратор ги одобрява и публикува.

Ориентировъчни цени: ~ 2 лв. на 100 думи. Цената е съобразена с тази, която плащам на Ина. Държа да плащам на всички по равно.

III. CC (Content Creator)
Добавя музикални статии на различни езици (copy-paste). В момента се интересувам от 15 държави - Русия, Украйна, България, Естония, Гърция, Турция, Румъния, Полша, Италия, Испания, Франция, Индия, Швеция, Бразилия и Албания.

Кой е подходящ?
- някой, който умее да прави проучване
- някой, който е схватлив
- има око за скандалните или пикантни новини
- не се изисква владеене в тези езици

Тук най-трудното е да се намерят локални сайтове с клюки. След което е въпрос на копи-пейст да се види заглавието и съдържанието.
Потребителят директно copy-paste статията в системата.
Ориентировъчни цени: ~ 0.2 лв. на статия


Плащане: само БАНКОВ превод или реклама в сайта (в момента няма реклами, но ще се пускат кампании във фб и др).

И нека без спам, да си го спестим. Само заинтересовани от конкретните оферти.
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

Здравей! Аз бих се включила в преводите и дори мога паралелно с това да ти пиша коментари във форума. Занимавала съм се с такива неща така че мога спокойно да кажа, че имам опит. Ако решиш пиши на лично.
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

Здравейте,
Мога да се включа с превода , а мога и III. CC (Content Creator) да търся.
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

Здравейте,

И аз имам интерес към частта с превода.

Поздрави,

Албена
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

За момента намерих преводачи. Другите точки са отворени.
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

Ако има още едно местенце за преводачи, аз съм на линия! Средно ниво английски език! Иначе, интересувам се и от последното.
 
От: Търся EN: форумни шизофреници + преводачи + CC (музикална тематика)

Здравей! Казвам се Гаврил Гаврилов, инвалид съм и си търся някаква работа.CC (Content Creator) ми се струва подходящо. Имам добър английски и отлична компютърна гранотност. Пиши ми с повече инфо за работата.
 

Горе