Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Работата включва следното:
- Коментари по блогове - заплащане на база одобрени коментари
- писане/пренаписване/превод на различна тематика (пари, работа, развлекателна и д.р.) - заплащане на брой думи
- регистрации във форуми и публикуване на коментари/теми в тях - заплащане на регистрация и за всеки коментар
- публикуване на обяви в сайтове за обяви - заплащане на брой публикувани обяви

Всичко е на български език!
Заплащане след изпращане на репорт за свършената работа.

Необходимо ми е следното минимално количество на месец:
- 150 коментара
- 20 статии (300-400 думи)
- 150 публикувани обяви


Очаквам вашите конкретни оферти за всяка една задачка по отделно. Можете да кандидатствате и само за коментари по блогове.
Предпочитам да работя с 1 човек, но ако преценя, че ми е по-изгодно може да са повече.
 
Аз ще се включа към писането/пренаписването на статии :) По-подробна информация има в профила ми, а авторски статии мога да ви пратя по скайп, ако желаете ми пишете на лично или тук :)
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Все още приемам оферти
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Аз мога се включа към исането/пренаписването на статии ако те интересува ми пиши на ЛС или на скайп vardana95
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Офертата отново е валидна, тъй като част от хората с който работех се отказаха. Интересувам се от публикуване на обяви вече в спин формат (или какъвто и да е друг метод, стига текстовете да не са копи пейст) и писане на коментари по блогове! Завишавам и бройката: по 300 коментара и по 300 обяви на месец. Това е максимума. Ако са примерно 250 не е проблем. Но ако са повече от 300 не се заплащат.
Коментарите могат да са на всякакви сайтове, осен тези на безплатни домейни. От 1 сайт може да има до 5 беклинка, изключение правят тези който дават nofollow линкове. При тях максимума е 1 беклинк.
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

За да не ми се налага да отговарям на едни и същи въпроси на ЛС пускам тук един въпрос от потребител и съответно моя отговор.


Въпрос: би ми дал повече информация относно публикуването на обяви в спин формат. Ти ли предоставяш списъка със сайтовете ? Всяка една статия от тези 300 трябва да е спин формат и да се разпръсне из сайтовете или не съм разбрал правилно ?

Отговор: Може с твой може и с мой списък.
Ти трябва да си подготвиш текста в спин формат. Можеш и да не го спинваш ами да ползваш друг метод, стига да ти е по-лесно.
Значи работата е следната: избираш 1 обява от nMarket.bg, правиш и текста в спин (целта е текста да не е копи пейст. Дори и да има 20-30% съвпадение не е чак толкова голям проблем), публикуваш обявата във всички налични сайтове за обяви. Тоест за 1 месец ще си направил доста по-малко текста в спин формат. Ако предположим, че има 150 сайтове за обяви, то следва, че ще се наложи да направиш само 2 текста в спин формат.
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Драсни едно ЛС, ако търси още?!
 
От: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

да, търся.

Какво очакваш да ти напиша на ЛС? :)
Ако имаш предложение - прати ми го!
 

Горе