Търся freelancer за регулярна и дългосрочна работа във Фейсбук

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте колеги,
трябва ми някой, който може да отделя по 15 минути на ден (на мен толкова ми отнема) за регулярно насрочване на публикации в 3 фейсбук страници. За всяка страница публикациите ще са между 6 и 11 (зависи от деня).
Ето и условията:
1. Преди 9ч. всяка сутрин насрочвате публикации в моите фейсбук страници като публикациите са само линкове от мой сайт;
2. Важно е да се прави всяка сутрин! Не може да се насрочват публикации в началото на седмицата за цялата седмица. Възможно е единствено в Събота да се насрочат публикациите и за Неделя;
3. Публикациите трябва да съдържат снимка, която се зарежда автоматично от линка във Фейсбук;
4. Плаща се на всяко 3 число за свършената предишния месец работа;
Очаквам предложения с очаквано възнаграждение на ЛС. Ако е възможно без спам. Налага се да наема такъв човек, защото взех да не смогвам и дори тези 15 минути сутрин за ми заети. Разчитам да намеря коректен човек, с който да работим дългосрочно. Ако смятате, че подобна рутинна работа не е за вас, просто не ме офертирайте.
 
Последно редактирано:
От: Търся freelancer за регулярна и дългосрочна работа във Фейсбук

catwalk ми писа първа и с нея ще работя засега.
 
От: Търся freelancer за регулярна и дългосрочна работа във Фейсбук

Вдигам темата. Човек се търси отново. Свързах се с catwalk, дадох й права, тя каза, че ще опита. Публикува по 1 линк в страниците и втори ден няма ни вест, ни кост от нея. Изключително несериозна личност. Заради това темата е актуална.
 
От: Търся freelancer за регулярна и дългосрочна работа във Фейсбук

Имате лично съобщение :)
 
От: Търся freelancer за регулярна и дългосрочна работа във Фейсбук

Намерих човек засега. Благодаря на всички, които ми писаха.
 

Горе