Търся Help за Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от..

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Имам нужда от колега който е оправил този проблем :
[h=4]Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от съдържанието на видимата на екрана част от страницата[/h]
 
От: Търся Help за Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от..

Ами това винаги ще го показва ако има някакъв слайдер с картинки , или скрити елементи които ги показваш с javascript например дивчето кошницата на сайта , така че ако се опиташ да го оправиш може да си развалиш
дизайна и UI - то на сайта :)
 
От: Търся Help за Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от..

Ами това винаги ще го показва ако има някакъв слайдер с картинки , или скрити елементи които ги показваш с javascript например дивчето кошницата на сайта , така че ако се опиташ да го оправиш може да си развалиш
дизайна и UI - то на сайта :)

Благодаря за коментара - Слайдер няма, кошница има но е заредена, имам обаче елементи които са скрити и с javascript и излизат, и няколко други css напасти които и те трябва да се оправят.

Четах, че може да се фиксират нещата, ама лично това ми е зор и искам някой които е минавал през проблема да помогне.
 
От: Търся Help за Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от..

И това " Inline small CSS " много ме дразни :) някой да се е оправял с него?

The following external resources have small response bodies. Inlining the response in HTML can reduce blocking of page rendering.
 
От: Търся Help за Премахване на блокиращите изобразяването JavaScript и CSS от..

Все още търся...
 

Горе