Търся Online Магазини

didistingone

Banned
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте, интересувам се дали някой от вас има online магазин, т.к. имам стока която смятам че ще бъде продавана.
Също така търся човек който да пуска стоката в ebay .
На кратко ще кажа за моя бизнес.
Имам магазин (склад) в град Варна и желая да разширя бизнеса си. Също така давам и стоки на концесия за новоотварящите се магазини.
Стоките са маркови дрехи, часовници, парфюми внос от Италия (Милано), цените са приемливи за българи.
Ако някой има онлайн магазин и иска да увеличи приходите си може да пише в темата.
Благодаря.
 
От: Търся Online Магазини

Тъкмо инсталирах virtue mart към джумлата и се включих в една партньорска програма, но си мислех за включване на още продукти в каталога. Плъгина още не е пуснат, защото още не съм качила стоките. Стоката, която ще се продава от партньорската програма е бяла козметика и дезодоранти. Не е зле да има и по-широк асортимент. Ако те интересува, пиши ми на лични. Магазина ще е към koketni.com
 
От: От: От: Търся Online Магазини

От неделя имам проблем, ще пиша отново на Суперхостинг.

Пак офтопик - извинявам се за разводняването
Проблема е от JS или фрейм
разгледай кода в лявата колона
 
От: От: От: От: Търся Online Магазини

Пак офтопик - извинявам се за разводняването
Проблема е от JS или фрейм
разгледай кода в лявата колона

Да, отляво имаше един линк към сайт, който обаче миналия ден изтрих от хоста, заради проблем - писала съм го в друга тема. Махнах го, да видим сега ще има ли проблем.
 
От: Търся Online Магазини

Здравейте, интересувам се дали някой от вас има online магазин, т.к. имам стока която смятам че ще бъде продавана.
Също така търся човек който да пуска стоката в ebay .
На кратко ще кажа за моя бизнес.
Имам магазин (склад) в град Варна и желая да разширя бизнеса си. Също така давам и стоки на концесия за новоотварящите се магазини.
Стоките са маркови дрехи, часовници, парфюми внос от Италия (Милано), цените са приемливи за българи.
Ако някой има онлайн магазин и иска да увеличи приходите си може да пише в темата.
Благодаря.
ето ти скайп за връзка:blondin400 доста навътре съм с оналйн търговията :)
 
От: Търся Online Магазини

Здравейте, интересувам се дали някой от вас има online магазин, т.к. имам стока която смятам че ще бъде продавана.
Също така търся човек който да пуска стоката в ebay .
На кратко ще кажа за моя бизнес.
Имам магазин (склад) в град Варна и желая да разширя бизнеса си. Също така давам и стоки на концесия за новоотварящите се магазини.
Стоките са маркови дрехи, часовници, парфюми внос от Италия (Милано), цените са приемливи за българи.
Ако някой има онлайн магазин и иска да увеличи приходите си може да пише в темата.
Благодаря.

Аз бих ти предложил http://my-market.eu/ един наистина много полезен сайт:)
 
От: Търся Online Магазини

Здравейте, интересувам се дали някой от вас има online магазин, т.к. имам стока която смятам че ще бъде продавана.
Също така търся човек който да пуска стоката в ebay .
На кратко ще кажа за моя бизнес.
Имам магазин (склад) в град Варна и желая да разширя бизнеса си. Също така давам и стоки на концесия за новоотварящите се магазини.
Стоките са маркови дрехи, часовници, парфюми внос от Италия (Милано), цените са приемливи за българи.
Ако някой има онлайн магазин и иска да увеличи приходите си може да пише в темата.
Благодаря.
Дай някакъв телефон за връзка
или скайп..
 
От: Търся Online Магазини

И аз се интересувам, но квотота за ЛС ти е запълнена и няма как да ти пратя ЛС. Моля свържи се с мен на ЛС , аз съм от Варна и може да се договорим нещо и за онлайн вариант и за реален магазин.
 
От: Търся Online Магазини

Здравей !
Аз също имам предложение към теб, като аз поемам поддръжката на целия магазин.

Пиши на ЛС или на [email protected], за да мога да ти пратя оферта, защото нямаш място за нови съобщения.

Успех и приятен ден !
 

Горе