Търся php експерт?

Daten

Member
Търся човек който да разбира от ПХП , за да ми помогне за някой мой подобрения по сайта ми. Ако някой има свободно време и нужните качества нека пише тук за да се разберем. :shock::shock:
 
От: Търся php експерт?

Сподели повече инфо за проекта, в каква фаза е, колко доработни са необходими, какъво ще е възнагръждението, на каква база ще се плаща?
 
От: Търся php експерт?

Проекта е много лесен. Става въпрос за Таблица която да извлича информация от дадено място... затова когато се свържем на ЛС. А за пари нека не говорим тъй като, ако някой иска пари нека не пише тук. Аз когато мога да помогна не искам пари или поне в този форум .... така че Куз..... с тебе май няма да стане :(
 
От: Търся php експерт?

e баце ти всичко без пари ли си свикнал да взимаш ?
 
От: Търся php експерт?

Писал си, че търсиш пхп експерт. Експертите рядко работят безплатно. Без пари може да намериш някой, който сега се учи. Може да получиш безплатна помощ и тук във форума, ако си зададеш конкретния въпрос. Но да чакаш някой да тръгне да ти се връзва на фтп-то и да ти пише код без пари едва ли ще стане.
 
От: Търся php експерт?

Ще кажете, че една таблица с 10 реда код е много сложно, че искате пари. Въпреки всичко пари няма да ви дам и дори да не се сдобия с това което искам :mad::mad::mad: , а и да ви кажа има хора който помагат заради каузата даже ще цитирам имената на Вецков и Восче така че... гледайте си там форума ..... айде :twisted::twisted:
 
От: Търся php експерт?

Кара avtorentacar.

Пич. Това тук е форум на предприемачи. Разбирам, искаме си по линкче или глас в Svejo/Digg или някъде другаде, даваме си полезни съвети и прочие. Но да си вършиме работата един на друг не съм съгласен.
Има поне 500 pdf книги дето можеш да докопаш с основна тема php и разработване на сайтове с него, прочети само 1 и ще направиш чудо.

Нищо лично, просто бизнес ;)
 
От: Търся php експерт?

Интересното тук е, че това което искам да направя и ще ми струва около 100-200 часа четене някой който разбира може да го направи за по-малко от 30 минс. ЕЙ ЗАТОВА ГОВОРЯ АЗ. :twisted::twisted:
 
От: Търся php експерт?

daten като искаш да ти помагат а не да плащаш ще се научиш да молиш а не да командваш :)

Както и да пита конкретно. Ако си беше задал въпрос как да направя това и това, досега щеше да получи точни инструкции.
 
От: От: Търся php експерт?

Интересното тук е, че това което искам да направя и ще ми струва около 100-200 часа четене някой който разбира може да го направи за по-малко от 30 минс. ЕЙ ЗАТОВА ГОВОРЯ АЗ. :twisted::twisted:
Защо си мислиш, че тези 100-200 часа прекарани в четене ще са ти излишни?По този начин следващият път когато имаш някакъв php въпрос сам ще си отговориш на него.
 
От: Търся php експерт?

Както и да пита конкретно. Ако си беше задал въпрос как да направя това и това, досега щеше да получи точни инструкции.

Честно казано ако разбирах от пхп дали щях да ви моля за помощ. Нямам си никаква представа какви са кодовете на пхп. А затова че командвам, бих казал, че не сте хората който мога да командвам и щом сте го разбрали така здраве да е :eek::twisted: Аз ще се оправя :twisted:
 
От: Търся php експерт?

daten като искаш да ти помагат а не да плащаш ще се научиш да молиш а не да командваш :)

Много добре казано.

А и ако е нещо лесно, което по всичко личи, щеше да е по-бързо да беше прочел/намерил каквото ти трябва до сега, вместо да чакаш "експерт" да го свърши вместо теб.
 
От: От: Търся php експерт?

Честно казано ако разбирах от пхп дали щях да ви моля за помощ. Нямам си никаква представа какви са кодовете на пхп. А затова че командвам, бих казал, че не сте хората който мога да командвам и щом сте го разбрали така здраве да е :eek::twisted: Аз ще се оправя :twisted:
сега ако кажеш, че и английски незнаеш ...

А и повечето неща ги има готови в гугъл, така че ако знаеш как да търсиш ще намериш всичко сам ...
 
От: Търся php експерт?

браво, сега всеки да почне да пуска теми абе направете ми това направете ми унова а и както знаеш времето е пари а ти ще губиш 30 мин. на човека а предполагам и незнаеш какво искаш
 
От: От: Търся php експерт?

Не че ми пука аз го направих сам вече благодаря ви за помоща Мизерий :mad::mad:

Това "мизериЙ" нещо като плазмодий ли е? Или някакво друго животно?
Не се научихте да пишете мама му стара. :cry:
 
От: Търся php експерт?

Това мизерий е нещо като теб и заради такива малоумници като повечето от вас няма да има нови тук. "ти искаш да ти го направят" да искам ти не искаш ли ? Мн си малоумен искам помощ ама айде МИЗЕРИЙО :mad::mad:
 

Горе