Търся PHP програмист за CMS

denik_bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Искам някой да ни направи малко сайтче.



Ще опиша на бързо как си представям сайта:


Ще имаме следните категории продукти:
Сватбени подаръчета
Късметчета
Гривни за шаферки
Бутониери
Тейбъл картички
Сватбени комплекти


като в сватбени подаръчета ще имаме най-много неща - до 30 вида артикула, а общо броя на всички артикули ще е до 50 бр. в началото.
Искам да има възможност за добавяне на нови категории и конкретни продукти.


Менютата си ги представям по следния начин:
За нас; Продукти (като тук като искам като се цъкне върху продукти да се появява падащо меню с категориите продукти); Доставка и плащане; Блог; Контакти
За сега това ще са менютата, като искам да има възможност за добавяне на още страници, несвтрзани с продукти.



За всеки продукт ще има следната информация:
Име (като то може да е само някакъв номер в съответната категория), цена, снимка, кратко описание, размери, цвят. Може да има един и същ продукт в няколко различни цветови решения, но това няма да влияе на цената. Искам да могат да се правят промоции и някви големи банери с най-новите продукти.



Искаме да си разменяме банери на фирми, които са свързани по някакъв начин със сватбите, т.е. на сайта отстрани да има място за банери.



В Блога да може да се оставят коментари от посетители. Да има RSS с новите продукти и статии от блога.

Полетата за log in и регистрация на клиентите да не са най-отгоре централно, ами веднага под главното меню в ляво.

Като се цъкне на Продукти и съответно на някоя категория продукт, едновременно с отварянето на тази страница, да се появява и меню в ляво с категориите продукти с цел по-лесна навигация на сайта, пък и посетителя като разгледа едната категория, веднага след това да види, че има и още и да разгледа и другите неща.



Начините на плащане за сега ще са банков превод и наложен платеж.

Ще имаме собствено лого и марка, които в момента мислим.



За сега това се сещам, но може и да пропускам някои неща.


Ще очаквам отговор.
 
От: Търся PHP програмист за CMS

Здравейте, имам оферта за Вас, базирайки се на изискванията тя е 75лв в срок от 3 седмици. За повече информация моля изпратете ми e-mail съобщение на адрес:
aninfid (AT) gmail.com
 
От: Търся PHP програмист за CMS

Здравейте, за в момента няма да можете да получавате лични съобщения. Ако искате разгледайте направените от нас уеб сайтове и пишете, за да Ви изпратим оферта.
 
От: Търся PHP програмист за CMS

Здравейте мисля че имам решение за Вас. radoslav at rgigov.com или ргигов.ком (нямога да поствам линкове или меил адреси защото нямам 10 поста! как очаквате да се случи като немога да посвам контактна информация да направя тези 10 поста!!!!!) за портфолио и връзка. успешен ден.
 
От: Търся PHP програмист за CMS

Zdraveite. Moqta oferta e 250 leva za srok ot 2 sedmici + hubav dizain. Skype : vodafone.live1 (sled 19:00h)
 
От: Търся PHP програмист за CMS

Здравейте,

Благодаря на всички за отговорите. Понеже все още не мога да пращам лични съобщения, моля, който иска да ми прати лично съобщение, да го направи на denik_bg at yahoo.com или на skype denik_bg.
 

Горе