Търся PHP програмист!

theroot

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся програмист за не сложна задачка:

HTML сайт към него добавяме линк към нова страница => влизаме в нея с user name and password (user name и password се дават от собственика на сайта) => user-a попълва няколко check box; radio buttons;text box;качва няколко файла(снимки) и т.н. (проекта ще го направя на visio и ша дам линк) => дава "ОК" user-a и всичко се записва у DB > собственика на сайта получава на точно определен e-mail в шаблон попълненото от user-a.

Аз изготвям дизайна HTML-та, проект, шаблони и т.н.

Търся сериозен човек дет знае к'во прави и ша го програмира кадърно, а не да се учи на мойте проекти :)

P.S. ако клиента ми иска да добавим други неща и опции проекта ша се промени съответно и центата!

P.S.2. Избора на кода PHP/ASP не е от значение щот още не съм купил хостинга.
 
От: Търся PHP програмист!

user-a попълва няколко check box; radio buttons;text box;качва няколко файла(снимки) и т.н. (проекта ще го направя на visio и ша дам линк) => дава "ОК" user-a и всичко се записва у DB > собственика на сайта получава на точно определен e-mail в шаблон попълненото от user-a.
Това става за 10 минути с wordpress + Contact form 7
 
От: Търся PHP програмист!

Здравейте,
Ако все още не сте намерили човек , мога да се заема със задачата. Пишете ми на stormcbg (at) yahoo (dot) com
 
Последно редактирано:

Горе