Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

tsokala

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми - става въпрос за онлайн магазин, който прехвърлихме на друг хостинг, след което голяма част от снимките спряха да се показват. Очаквам да се свържете с мен на ЛС.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Ако онлайн магазина е с голямо количество продукти и сте го прехвърляли през фтп. то най-вероятно не са се прехвърлили всички снимки. Случвало ми се е много пъти, за това не мисля, че ви трябва програмист тъй-като проблема надали е в кода. Все-пак може да изпратите едно лс. да се погледне.

Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми - става въпрос за онлайн магазин, който прехвърлихме на друг хостинг, след което голяма част от снимките спряха да се показват. Очаквам да се свържете с мен на ЛС.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Все още чакам някой, който има желание да се заеме с проблема!
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Както каза uni-web най-често проблема се появява когато прехвърляме сайт с ftp клиент. Решението е преди това да архивираме сайта, след това дърпаме архива, качваме го на новият хостинг и разархивираме там. Така няма да имате проблем при местенето на сайта и няма да ви се губят файлове.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Довечера бих могъл да го погледна. Ако не намериш някой до тогава, ми пиши.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Преди да направите нещо за tsokala, разберете се за заплащане и поискайте парите предварително. Иначе може и да не ви се плати.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

С нещо да подкрепиш това твърдение?
Преди да направите нещо за tsokala, разберете се за заплащане и поискайте парите предварително. Иначе може и да не ви се плати.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

След като му писах и на мейла, проведохме и разговор с него в скайп:
[12.11.2013 г. 10:23:05] MuTaKa: Здравей, за съжаление няма да мога да пиша повече описания. Очаквам да ми се заплати за работата до сега - сметката съм я написал.
[12.11.2013 г. 10:24:04] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: дай ми пак сметката и броя описания които си ми пратил
[12.11.2013 г. 10:26:12] MuTaKa: BG85FINV91501015306908
Или са 17, или 21, не съм сигурен
[12.11.2013 г. 10:26:56] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: (y)
[14.11.2013 г. 11:09:46] MuTaKa: Здравей, пусна ли превод по сметката ми? Не съм за 10-15 лв, искам яснота дали ще ми се плати и ако да-кога ?
[14.11.2013 г. 11:13:34] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: привет
[14.11.2013 г. 11:13:43] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: утре или в понеделник ще ти пратя пари!!!
[14.11.2013 г. 11:13:59] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: искам да знам какво очакваш да получиш за 17 описания повечето от които са по 110 думи
[14.11.2013 г. 12:55:44] MuTaKa: o4akvam da polu4a polaga6toto mi se
[14.11.2013 г. 13:00:38] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: сума ми кажи
[18.11.2013 г. 11:34:29] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: дай ми име и фамилия ако обичаш
[18.11.2013 г. 12:29:48] MuTaKa: Димитър Хаинов
[19.11.2013 г. 14:23:54] MuTaKa: Кога и смяташ ли въобще да ми платиш ?
[19.11.2013 г. 14:29:08] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: привет
[19.11.2013 г. 14:29:17] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: утре имам ходене до банката и ще ти пусна пари
[19.11.2013 г. 14:29:25] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: вчера ходих, но тъкмо тръгвах когато ти писах
[19.11.2013 г. 14:29:31] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: после видях че си ми отговорил
[19.11.2013 г. 14:29:35] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: не съм за 10 кинта, а смятам че и ти не си
[19.11.2013 г. 14:29:41] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: (handshake)
[19.11.2013 г. 15:24:26] MuTaKa: така е, просто питам, защото вчера нали ми иска информацията и помислих, че ще си ги превел
[19.11.2013 г. 15:24:31] MuTaKa: няма проблеми
[14:01:40] MuTaKa: Здравей,
не смятам вече да ти напомням за уговорката ни, не смятам и да си ги търся парите. Не съм за 10-12 лв. Само че понеже не си изпълняваш уговорките, мисля да ти дам отрицателно мнение във форума на predpriemach и да пиша защо.12 лв = 10 дни обещания. Хаха - писах ти веднага, след ти изпратих последните описания - ако не смяташ да ми платиш - просто кажи. Да беше казал, че не смяташ, нямаше да ти направя никакъв проблем.
[14:01:46] MuTaKa: Успех и чао
Последното е от днес, след което го блокирах и го премахнах от списъка ми с абонати. За 10-15 лв ме върти 10 дена - пиша това не заради парите, а за да предпазя останалите потребители на форума. Ако беше казал още в началото, че няма да ми плати (дори и след като го питах, когато му написах, че вече не мога да пиша описания), щеше да е друго. Мотаенето и увъртането са по-характерни за някоя стара баба, не за човек, претендиращ, че е сериозен предприемач.
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Опитах да ти отговоря, но щам така си преценил, така да бъде!
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

[14:02:03] MuTaKa: Здравей,
не смятам вече да ти напомням за уговорката ни, не смятам и да си ги търся парите. Не съм за 10-12 лв. Само че понеже не си изпълняваш уговорките, мисля да ти дам отрицателно мнение във форума на predpriemach и да пиша защо.12 лв = 10 дни обещания. Хаха - писах ти веднага, след ти изпратих последните описания - ако не смяташ да ми платиш - просто кажи. Да беше казал, че не смяташ, нямаше да ти направя никакъв проблем.
[14:02:09] MuTaKa: Успех и чао
[14:05:48] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: както прецениш, и аз ти казах че не съм за десет лв, и че при следващото ми ходене до банката ще ти ги пратя
[14:06:03] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: защото разбери ме не мога да затворя магазина и да обикалям из града за десет кинта
[14:06:19] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: давай ми отрицателен трейдър ако искаш
[14:06:44] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: все пак ще ти пратя пари когато отида до банката, най вероятно още утре
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

[14:02:03] MuTaKa: Здравей,
не смятам вече да ти напомням за уговорката ни, не смятам и да си ги търся парите. Не съм за 10-12 лв. Само че понеже не си изпълняваш уговорките, мисля да ти дам отрицателно мнение във форума на predpriemach и да пиша защо.12 лв = 10 дни обещания. Хаха - писах ти веднага, след ти изпратих последните описания - ако не смяташ да ми платиш - просто кажи. Да беше казал, че не смяташ, нямаше да ти направя никакъв проблем.
[14:02:09] MuTaKa: Успех и чао
[14:05:48] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: както прецениш, и аз ти казах че не съм за десет лв, и че при следващото ми ходене до банката ще ти ги пратя
[14:06:03] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: защото разбери ме не мога да затворя магазина и да обикалям из града за десет кинта
[14:06:19] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: давай ми отрицателен трейдър ако искаш
[14:06:44] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: все пак ще ти пратя пари когато отида до банката, най вероятно още утре

Не ми ги пращай. Благодаря! С тях както и без тях. Казах - не ми е за парите, а за уговорката. Аз винаги си спазвам уговорките и много мразя, когато другите не си спазват уговорките към мен. Успех!
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

И нашата уговорка за описанията не спази, а се отказа още в началото, но това е друга бира. Жив и здрав да си.....
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

Големите сте филмаджии. Човек търсеш бекенд се оплаква от друг човек търсеш бекенд специалист(в случая PHP, но това не е от значение).
 
От: Търся PHP специалист за отстраняване на проблем в сайта ми

tsokala - няма такова нещо "следващия път като ходя до банката"! Може да е след 2 месеца?
 

Горе