Търся SC2 : HOT * Star Craft 2 : Heart of the swarm *

От: Търся SC2 : HOT * Star Craft 2 : Heart of the swarm *

Изглежда не следиш гейминг новините. 27.07.2010 по време на rls нищо подобно нямаше, Arcade & Custom Games само с лиценз купен. По-нататък вече пуснаха Starter Edition с 1 раса, после с 3-те, по-нататък Arcade, пък още по-нататък и F2P Arcade (21.01.2014), дълга и широка. Години се минаха.

Пък и нормалните геймъри не купуват игри, за да станат те „някога“ F2P, тъй като малко или много се опозоряват и стават „Freemium“ (справка: TF2). Кофти, че минаха времената на Full Payed Games, сега Devs правят игра, вадят от нея 20% съдържание, което го правят като „бъдещ“ EXP (не важи за Blizz-games, tho) за още €15/$15 и го пускат след няколко месеца, или на части по няколко DLCs (не важи за EA's BF). Тея in-game shops големи поразии направиха, източвайки в дългосрочен план повече кинти на геймърите, отколкото ако е one-time-payable.
 
От: Търся SC2 : HOT * Star Craft 2 : Heart of the swarm *

какви локуми развиваш подяволите, кажи просто нямам играта, не играя и толкоз, a не мога да се съглася много с думите ти. близард са тъпаци от класа, съжалявам, че съм и купувал всичките игри до една, хич не ги играя, в стеам имам 50-тина игри купувани, но най-много пари се хвърлят по cs go - скинове, залагания, сега инвентара ми е около 500$ , гледам да не залагам от тях, само от winnings, но пък редовно си добавям 20-30$ за скинове и си бетвам.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся SC2 : HOT * Star Craft 2 : Heart of the swarm *



До разбирам, че цъкаш опозорената CSGO, която се е превърнала не в игра, а в бизнес и в пълна комерсиализация с тея ножове, скинове и измишльотини, които ги нямаше на стария 1.6 (с безплатни skins, безплатно mod-ване на UI, .wad files и прочие), и изкарваш кинти от това със залагания. Ми добре, лошо няма. Аз не съм такъв типаж.
 
От: Търся SC2 : HOT * Star Craft 2 : Heart of the swarm *

питах те понеже може да поиграем, аз съм 3 сезона мастер, после спрях да цъкам , имам почти 6000 игри на 1в1 ;п
 

Горе