Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здрасти колеги,

Ще си правя нов сайт, но човека с който работихме до сега не може да поеме проекта та затова се обръщам към вас.

Имам дизайн разработен искам по него се направи къстъм сайт на WP, не намерихме тема, така че минаваме на този вариант.

Моля всички, заинтересовани да ми пишат на ЛС
- искам да ми пишат всички заинтересовани с + репутация и Итрейдър - знам че има добри програмисти и с добра репутация така че давайте :0
- ще получите едни рар с скрийншотове на сайта ( като цяло всичко се поватаря) + word файл с основните функции ще е сейвнато в стария формат за ваше улеснение.
- след като получите искам да помислите и да ми кажете цена и срок

Според мен сайта няма да е много труден за изработка, като цяло много неща се преповатарят а и за огромна част има и свободни плъгини, така че мисля че е идеален проект за програмисти/дивелъпъри, които в момента търсят нещо краткосрочно.

Плащането - пейпал
 
От: Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

Здравей колега!

Мога да ти помогна, просто ми сподели всичко около проекта и съм готов да започна работа :)

Част от портфолиото ми може да намериш тук: www.designitpro.net

Поздрави
 
От: Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

AVG-то ми писна Exploit Blackhat SEO (type 1703) :D

Пратих ти на ЛС инфото
 
От: Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

Искам да съм максимално коректен с всички вас, след като ми пратите на ЛС оферта ще ги отсея и ще пиша на този който съм избрал, моля не ми давайте скайповете си - примерна оферта цена/време ми стига

Поздрави
 
От: Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

Благодаря на всички пратили ми оферти. Намерих си човека.
 
От: Търся Wordpress програмист да направи custom сайт

Искам горещо да препоръчам колегата Max.

Невероятен професионалист и много вещ в работата си, всичко направи до най-малкия детайл както исках, нито веднъж не каза това не може или онова, намира начина и го прави.

Така, че ако имате потребност в бъдещето препоръчвам ви го :)
 

Горе