Търся WordPress програмист

Digital Flame

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся добър WordPress уеб програмист за свършване на една промяна.
Работата е малко, и плащам добре.

П.С: да се уточня. Плащането е до 3 дни след свършването на промяната.
Ще бъде прегледано и тествано. Ако всичко е ОК, плащам. Но, ако има проблем го връщам да се дооправя. И, ако някои не го устройват моля не ми губете времето.

Поздрави,
skype: iciii222
 
Последно редактирано:
От: Търся WordPress програмист

Понеже ти вече ми изгуби времето да ти отворя темата:

Има няколко добри WP програмисти във форума. Никой от тях няма да започне да работи за "плащане до 3 (квото и да значи) СЛЕД свършване на...".
Не и за нов мембър с 0 итрейдър и 0 репутация.
 
От: Търся WordPress програмист

Офф.. пичове мислите ли, че ми пука за този trade. Влизам да намеря човек, казал съм си условията и, ако някой го устройва да заповяда.
Искате да му платя предварително и след това да си имам куп проблеми с недоработен скрипт? Е, няма да стане.

Поздрави, и моля не спамете в темата. Или пък, ако искате го правете, ако така ще ви се вдигне моралното самочувствие ;)
 
От: Търся WordPress програмист

И за каква промяна иде реч? На теб може да не ти пука за итрейдъра и репутацията ама на мен ми пука ако ще загубя два дни в "малката" промяна и после ми кажеш ама тва тука що не си отгатнал, как си мисля, че трябва да стане.

М др - най-добрия уордпрес програмист, който аз познавам е едно мнение по-горе. Ако искаш някой да ти свърши работата като хората и после да не се чудиш що тва бъгва, пък онова не работи, не е зле да използваш запознанството ви и да се пробваш да го убедиш, че си струва да работи с теб.

Поне пусни някакво общо обяснение за каква промяна става въпрос. Аз също работя активно с уордпрес и правя изменения според нуждите си. Както ти си цениш времето - така и ние си ценим нашето. 9 от 10 програмиста преценяват дали ще се заемат с работата по заданието, рядко някой си пилее времето в размяна на мейли или не дай Боже скайпове.
 
От: Търся WordPress програмист

Радвам се, че е добър със wordpress. Но не работя в България, и особено със български програмисти/дизайнери.
Явно трябва да събера повече trade за да пусна тема, че търся човек.
Съжалявам, приятен ден ;)
 
От: Търся WordPress програмист

Тук се сътруднички с доверие, но не и на нула доказал се човек и мога да кажа "непознат".
Да, може при пакистанските форуми да намериш човек ;)
 
От: Търся WordPress програмист

Радвам се, че е добър със wordpress. Но не работя в България, и особено със български програмисти/дизайнери.
Явно трябва да събера повече trade за да пусна тема, че търся човек.
Съжалявам, приятен ден ;)

Това ме удиви... защо си пуснал темата си в български форум и то на български след като не работиш с български програмисти? За твое сведение много от софтуера дето виждаш по чужди сайтове се прави в България :) Проблема е, че кадърните хора не биха ти обърнали внимание при такова отношение от твоя страна...
 
От: Търся WordPress програмист

Бутам ви пари в ръцете, а вие не искате.
Няма проблем, няма да ви моля.

Заключвайте темата и всички живи здрави!
Ще пробвам в Пакистан :)

абе кви пари бе - ся ако те питам ще се окаже, че "доброто плащане" са 20 лв. аман от отворковци - като имаш две банкноти в джоба не значи, че всички наоколо трябва да бият чело в земята. Айде ходи по фрилансърските сайтове да те видя къде ще намериш някой с подобна дебилна обява

Аз съм никой, идвам от нищото, ма шви дам пет лева ако два дни ме търпите и ми слушате глупостите. Едно условие - ще ви ги дам три дни след като преценя дали сте имали достатъчно добро кристално кълбо за да отгатнете какво съм искал - щото каквато е обявата толково е подробно и заданието!
 
От: Търся WordPress програмист

Мерси за комплимента, но (поне в някои области) mlazarov ще да е топ WP програмистинът тук.

Пък и аз клиенти не търся никакви, камо ли български. Все пак има някаква минимална възможност да свърша на някого някаква работа - от колекционерска (итрейдър) страст най-вече. Ама съм много придирчив към клиентелата напоследък. Много :) .

Не че се тъпаня нещо, просто давам пример че поне средно компетентен WP програмист гладен няма и почти няма шанс да изпадне до положение да работи без авансово плащане. Иначе съм сигурен че пакистански ентусиасти ще се намерят много, щот рядко могат да предложат нещо повече от ентусиазъм :) .

С две думи - ако ти исках парите, например нямаше да ти вляза тъй остро.
 
От: Търся WordPress програмист

Мерси за комплимента, но (поне в някои области) mlazarov ще да е топ WP програмистинът тук.

може ама с марто не съм работил пък на теб съм ти клиент, нищо, че не знаеш

Иначе съм сигурен че пакистански ентусиасти ще се намерят много, щот рядко могат да предложат нещо повече от ентусиазъм :)

точно заради такива ентусиасти куп хора започват сами да си пишат добавките и промените. Като три-четири пъти платиш на различни "ентусиазирани програмисти" и накрая останеш само с кофти вкус в устата, малко файлове без практическо предназначение и доза потрес от "пакистанския" английски, започваш да проумяваш, че имането на пари е само част от уравнението. Малка част.
 

Горе