Търся: Търся WordPress специалист

Asen Asenov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся WordPress специалист , за настройка и модификация на WP базиран сайт и конкретно :
- Модификация на платен Premium Template - Избор на самия темплейт за да е максимално удобен и гъвкав за модификация спрямо конкретните нужди
- Настройка и модификация на WooCommerce - необходими са няколко строго конкретни настройки на категориите продукти, атрибутите им и филтрите за търсене и показване на самите продукти спрямо конкретни критерии (атрибути)

Необходими изискваня :

1. Добро познаване на платформата - наистина става дума предимно за настройка
2. Вникване в идеята на проекта - задължително с възможност за среща или най малкото телефонен разговор, приемам и препоръки и коментари за начина на изпълнение и функционалноста - интересува ме конкретен краен резултат
3. Познания на SEO модификациите - всеки продукт трябва да е с комбинация от атрибутите в линка към него - не особенно сложно ако е изпълненно първото изискване
4. Да се намира в София - с предимство са , тези които "могат да ми дойдат на гости" не за друго , а защото в процесът на работа може да се промени дадена функционалност или дори част от идеята , което би било много по лесно , ако се приложи "в движение" а не след редица мейлове
5. Адаптивност - желателно е да комуникирам и работя с човек или хора с които мога да говоря , да ми разбират идеята и да имат желание да я реализират, а не просто "фирма" за 5 EU/час и да ми искат да им напиша проект и нямало да изпълняват нищо повече освен описаното и небило тяхна работа да ме съветват .... Ако имах ясна представа как да го формулирам в проект , мога и сам да си го направя. Търся съвестен партньор който да ми помогне да изградя фирмен сайт на Wordpress с каталог на WooCommerce, срещу адекватно заплащане, като не е изключено , това да е първи от 7-9 подобни буквално репликационни проекта .

В случай че сте прочели и вникнали в идеята що за човек/хора търся, и мислите че можете да се справите или най малкото да помогнете - +359 87 699936 - Асен Асенов ( така ще стане най-бързо и лесно ) или пишете тук и/или на [email protected]
 
.... Явно ...
С това изискване още бая форуми и фейсбук групи ще обиколиш в търсене:
3. Познания на SEO модификациите - всеки продукт трябва да е с комбинация от атрибутите в линка към него - не особенно сложно ако е изпълненно първото изискване
 
Скъпи приятели,
До тук само безсмислен "СПАМ" и само един единдтвен осмелил се да коментира конкретно ( и то на лично съобщение)
Нима търся толкова много , нима изискването ми е толкова сложно ?
Всъщност е страшно просто , ако някой има желание да вникне в идеята , както съм отбелязал - отворен съм за предложения
В последната една година, чух една максима , която е приложима в почти всяко едно отношение на бизнеса - "Това е проста работа, но не е за прости хора" (моля никой да не се засяга - споделям максима която ми е допаднала )
Отново да акцентирам - Проект за който имам идея за крайният му резултат ; Настройка на тема и плъгини - без въвеждане на съдържание ; Адекватно заплащане

На разположение съм цялата седмица - грипна ваканция за децата, домашен затвор за родителите :)
 
Факт е, че всеки гледа и защитава своя си интерес, ти като клиент, и другия като разработчик, обаче за да се стигне до "стискане на ръцете" трябва да се постави клиента на мястото на разработчика, както и обратното...

Пример:
4. Да се намира в София - с предимство са , тези които "могат да ми дойдат на гости" не за друго , а защото в процесът на работа може да се промени дадена функционалност или дори част от идеята , което би било много по лесно , ако се приложи "в движение" а не след редица мейлове.
- Ако ти си от страната на изпълнителя, би ли си оставил работата, и да тръгнеш да обикаляш по клиенти защото "защото в процесът на работа може да се промени дадена функционалност или дори част от идеята , което би било много по лесно , ако се приложи "в движение". А ако трябва да го направиш 3-4-5 пъти?
Другата ти претенция "да ми искат да им напиша проект и нямало да изпълняват нищо повече освен описаното" - Това е така, защото много клиенти, казват искам да ми направиш само 2-3 неща, и ти им оферираш цена. а после се оказва, че искат 20-30 (бонуса) на същата тази цена.
В твоя случай, най добрия вариант, ще е да се работи на час, защото няма точно обособени критерии, само не знам колко ще е изгодно за теб... Но ако си намерил някои да ти свърши работата за 5 евро, хващай го и не го пускай...

И в заключение, това което искаш, не е толкова трудно за реализация, проблема са нереалните изисквания...
 
glndrk , защо гледаш само от странта на Изпълнителя, защо непогледнеш и от страната на Поръчителя ?
И извинявай , но ми прави впечатление че буквално търсиш- под вола теле ( хващаш се за дадена дума,реплика ) вместо да прочетеш и РАЗБЕРЕШ какво съм написал - уж га написах простичко , разбираемо , на човешки език , без правописни грешки, на български , с кирилица .... и пак явно съм Крайно неразбран
Whatever , the life is go on ! ;) ( дано това бъде разбрано)

Поздрави на всички, и както казах - отворен съм коментари - смислени а не заяждане , безпочвено
 
Аз не виждам смисъл да е от еди къде си, това са файлове, няма да се копа градина :) Който поръчва да знае какво иска, или да си намери някой който да му каже какво иска :) Хората масово не знаят какво точно искат, и аз съм понякога така. Ако Асенов не знае какво иска, ще му трябва някой който да знае.
 
Колега kpetrov , благодаря ти за това колко точно успя да ме разбереш ! Малката разлика е че знам какво искам да получа накрая , но незнам какво искам като изпълнение до крайната визия , незнам как трябва да се случат "връзките" . За това ТЪРСЯ някой с поне малко желание да вникне в казуса, а не просто да каже : Дай ми проект , ще ти направя това това и това за толкова пари ....
А дали ще върши работа или въобще не го интересува ...
Вместо като човек да каже - ей пич , това няма да стане така , а ще стане така и така , има го готово и струва толкова и толкова , ще ми отнеме по малко нерви и време ако го купим и настроим ( извода до които съм стигнал и за конкретния проект )
Идеята не е да се спестяват пари , а да се спести време , нерви, да не се товарят излишно и ползуватели и изпълнители

Иначе за смисъла да да е в София - Ами ако небеше тая грипна ваканция , да си остана една седмица вкъщи , постоянно летя от точка А до точка Б и телефона ми палеше главата, и колкото и да е " това са само файлове" понякога искаш и да изпииеш една бира с човека които цял ден се е цъклил в монитора....
 

Горе