Тwitter ще се конкурира с YouTube

От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Мнооооооооооооооооооооооооооого късно.

Все пак ще има парче баница и за тях. Смятам.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Доста скептично съм настроен към идеята. Трябваше да пробват преди 5 години поне. Сега youtube нямат сваляне.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Доста скептично съм настроен към идеята. Трябваше да пробват преди 5 години поне. Сега youtube нямат сваляне.

Голям бранд са и ако замислят иновации в системата си може и доста да настъпят конкурентите си, не се знае с какви козове ще цакат останалите. Не ми се вярва да направят поредния сайт за видеосподеляне, ще има изненади предполагам
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Интересно ми е каква ли ще е партньорската им програма? Със сигурност ще имат още от началото с цел да привлекат максимално много потребители.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Със сигурност няма да работят в Adsense. Според мени ще направят фиксирана цена на гледане към клип.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Освен ако не привлекат ютуб звездите с по поне 500 000 субскрайбъра едва ли ще стане работата.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Не ми се вярва да направят поредния сайт за видеосподеляне, ще има изненади предполагам

Точно това щях да пиша и аз. Със сигурност няма да е поредния. Ще чакам с нетърпение да видя с какво ще се различават от останалите. Просто не ми се вярва да дадат сума ти пари за поредния сайт за видео споделяне, който ако не се отличава с нищо ще залезе бързо.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Аз не разбрах само нов сайт ли ще пускат или ще добавят нова функция към Туитър?
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Аз не разбрах само нов сайт ли ще пускат или ще добавят нова функция към Туитър?
Не четеш, братле. :)
Подзаглавието - Социалната мрежа пуска собствен сайт за споделяне на клипове
Цитат - " Новият сайт трябва да излезе на бял свят още тази година"
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

^^ Дано позволят и на нас българите да изкарваме кинти от клипове, а не като youtube да ни дискриминират....

Какво имаш под това да ни дискриминират? Нямаш проблеми да изкарваш пари от youtube, ако си от България, ние сме включени в партньорската им програма.

Относно това с конкуренцията, смятам, че няма как да се преборят с youtube.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Не сме включени в партньорската програма. Просто тези които има по-голяма популярност ЮТ им пише, с което ги кани за партньори, но това е избирателно. Иначе ако сега отвориш канал не можеш да монетизираш понеже си от България. Което за мен е пълна глупост от коя държава, защото в крайна сметка видеото се качва в сайта и може да бъде видяно от целият свят стига да не е на бг.
 
От: Тwitter ще се конкурира с YouTube

Туитър е интересна социална мрежа но това с видеото ще е нещо като видеата на Фейсбук. Можеш да си коментираш различни неща на воля и да общуваш с хора интересуващи се от тези неща.
 

Горе