Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Има ли форума нужда от допълнителна и/или по-строга модерация?


  • Общо гласове
    51
От: От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

:lol:
Бизнесмен!
От пазара в Димитровград.


Хубава реклама на хоста, но на много кофти и скапано място.

Май няма да се спрете скоро с заяждането а?
Опитвам се да не отговарям на коментарите ви по-простата причина,че не искам да спамя форума с ненужни глупости,но вие нямате спиране май ще трябва да намерим друг начин на комуникация!
100% съм сигурен,че отделеното време да нападате и засягате хората наред,ако го обърнете да погледнете собствените си дела ще постигнете много повече в живота!

Хубава реклама,на скапано място хах.. човека просто искаше да ме защити,че не съм мишка,като повечето съфорумници това,че не съм написал пост или прочие,както трябва можете просто да дадете съвет,как е редно и правилно а не да ми пишете простащините си,да избивате комплексите си и т.н.

Аз ще спра да публикувам теми във форума,освен ако не е наистина наложително и ще огранича коментарите си до степен (ако не мога да помогна поне няма да вредя) Моля да вземете пример от мен!
Така хем ще приключим спора,хем няма да продължим с цапането на форума.

Относно Предприемач мястото си е много хубаво и няма нужда от никакви промени. Единствената промяна за която съм за е да се ограничат безмислените спамове и да се наказват.
Но като цяло съм 100% сигурен,че няма как да бъде направено това въпроса вече опира до това,колко жалки можем да бъдем! замислете се?

Когато не ви харесва дадена тема просто не я четете,така спестяваме много нерви,както на самите нас така и на администрацията.
Ако всеки се опита да спазва добрия тон и да не се меси в чинията на другия,ако всеки се опита да помогне на съфоромник или поне да не исказва празни мнения и нападки даже няма да трябва и модерация така ще може и екипа да си почине и да обърне внимание на своя живот а не да се занимава всеки ден с едни и същи глупости.
И не не съм 12 годишно пишлеме достатъчно зрял съм да знам,кога ставам смешен за разлика от други. До колкото разбрах доста от коментиралите днес се заяждат не само с мен а и с доста други предприемачи и то без основание.
Няма да споменавам имена бъдете живи и здрави ,но бъдете и малко повече хора ;)
Успех на всички аз приключвам с привличането на внимание върху себе си разбрах,че по тоя начин будя дразгите и прочие,но не прекалявайте просто не ме обсъждайте повече и аз няма да се включвам в коменарите.
Вместо да вредите на останалите помогнете на себе си лично аз днес отделих много от времето си на глупости,които можеше да се избегнат!
Всичко хубаво на всички и успех не тая лоши чуства,към никой! АКо някой се е почувствал обиден или засегнат нека ме извини,както вие така и аз не обичам да ме тъпчат можем да бъдем по човечни.
Поздрави
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Вече колко години стана съм тука и периодично я водим тая тъпата дискусия, заради някое мамино детенце дето са го нагрубили. Никой, на никой не е длъжен да му търпи глупостите. Ако се почне с модерацията, много неща ще останат неизказани, от това полза няма да има никой. Това че на някой му се усмихнал късмета с фейсбук спам, не значи абсолютно нищо. Тука имаме хора дето с фейсбук трафик имат 6000 онлайн като им е най-слабо. Днеска е така, утре не.


Значи въпросното пишлеме преди месец пише ето това:
ммм Мерси за отговора все пак ... Отведе ме до 0-та тотално :D :D :D Но да грозната истина е това.... АКо все пак някой знае някои да не са чак пълна 0-а моля да сподели ,че работата е зле вече няма лев и за солетки :D

И това:

Здравейте , моля който е запознат да изброи сайтове , които знае за реклама ,защото в момента ползвам адкеш и адсенс и съм ....... отчаян и депресиран от резултатата...


Днес вече е мастит инвеститор С ПАЧКИТЕ и тука трябва да му търпим глупостите, не мерси.... Преди да му пиша в темата съм му прочел мненията и съм си съставил мнение, на базата на което съм изразил собственото си. Предполагам и другите писали са направили същото.
 
От: Re: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Така, и аз да си кажа мнението, защото ми писна да се циври напразно. Първо, едни и същи правят форума кофти, всички ги знаем. Аз лично не им обръщам внимание, съветвам ви и вие да го направите. И всеки път когато някой се изсере, си го адвам в един лист, от който може да излезе, ако много добре се представя полседно време, но това рядко се случва, защото са все непправими случаи. Както и да е. Искам да коментирам друго. Според мен модерацията е на ниво, а това че темите не се местят на секундата, не мисля, че трябва да влиза в сериала Малката буква като сцена, ако ме разбира автора. Дори, ако не ме лъже спомена, и той е пикал на криво, но това пак е друга тема.

Друго....нека погледнем хората, които са гласували и да видим кои от тях са писали последно време нещо качествено в този форум:

bobsona,
ekm,
Krumov,
magnit,
Maverick,
mobilio,
pa_lta,
the_tourist,
VMiloykov,
webmast367

Вадя от листа VMiloykov, mobilio и Maverick. За тях имам положително мнение и определено са сила и имат присъствие.

Нищо лично колеги, но най-мразим скатавки с претенции. Не можете ли да си го набиете в дебелите глави, че това местенце е такова, каквото си го направим ние. И ако това не го вкарате в хардуера си от който порт искате, всеки месец ще има по една такава тъпа тема.

Друго и послено, че не ми се драскат едни и същи неща....не знам защо си мислите, че това е един сайт, на който модерцията трябва да е водеща. Щом тя е водеща, значи сме идиоти. Или казано на прост език - Кочината се чисти, защото я обитават прасета. Дано загряха някои. ;)

П.П: И си оправи анкетата, защото е смотаната като темата. Все едно да си задам въпроса: За смъртната присъда ли сте? - Да, определено и - Не кефя се по улицата да се разхождат убийци. Идиотско е брат. ;)

На 100% си прав, но ако погледнем постовете на uphero например, за нещо нормално ли трябва да ги приемаме или?
 
Re: От: Re: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

На 100% си прав, но ако погледнем постовете на uphero например, за нещо нормално ли трябва да ги приемаме или?

Айде пак детската градина ... "ама той беше пръв". Абе вие на колко сте тук и какво целите в този кратък живот? :) Много неща не са нормални. Аватара ти, постъпката ти преди време. Така, че тегли му един игнор и си гледай живота. И се опитай поне нещо да допренесеш тук. Ако му тегля на uphero чертата, доста е и помагал, но да - грубо копеле е. ;)
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Тия женички от Бгмама ли ... откъде са прецакаха форума !!!
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Вече колко години стана съм тука и периодично я водим тая тъпата дискусия, заради някое мамино детенце дето са го нагрубили. Никой, на никой не е длъжен да му търпи глупостите. Ако се почне с модерацията, много неща ще останат неизказани, от това полза няма да има никой. Това че на някой му се усмихнал късмета с фейсбук спам, не значи абсолютно нищо. Тука имаме хора дето с фейсбук трафик имат 6000 онлайн като им е най-слабо. Днеска е така, утре не.


Значи въпросното пишлеме преди месец пише ето това:

И това:




Днес вече е мастит инвеститор С ПАЧКИТЕ и тука трябва да му търпим глупостите, не мерси.... Преди да му пиша в темата съм му прочел мненията и съм си съставил мнение, на базата на което съм изразил собственото си. Предполагам и другите писали са направили същото.

Аве сухар я си оправи малко датите какви месеци ми говориш,като си тръгнал да ме обсъждаш поне си напиши домашното ше ви е*а майката вече смешна. ЗНаеш ли колко сте ми през к*ра такива отрепки,добрия тон беше до тук,като искат админите да ме баннат все тая и без това тук няма с какво да ме научи някой ;)
Какъв си ти или някоя от останалите отрепки,че да ме коментирате ве въшки смотани! Правел съм 6000 правел съм и повече а ти само ще си мечтаеш отрепко има в БЪЛГАРИЯ точно 3 човека,които са достигали трафика,който аз правя,като изключим БЛИЦ.БГ.
Освен да ме наречеш Фейсбук спамерче нещо друго имаш ли какво да кажеш всички разбрахме,че съм спамерче леле трябва ви пратя по 1 салфетка да бършите сълзите.
И относно оплакването с адсенс и адкеш не значи,че съм обеднял спокойно саднал съм се щото плащат 10 пъти по слабо от миналата година,но пак не мога да се оплача колкото теб!
Проблема ми е ,че съм нов във форума Окей нов съм и я познайте по коя причина ? Защото с мухали като вас няма да науча нищо ново а само си губя и времето и това не е мое мнение а мнение на 90% от сериозните предприемачи тук,които са дошли да вършат работа,но да винаги ще се намери по някое лайненце да се мисли за голямата работа ! Е мама ви Деба смешна,който е много голяма битка да ми праща Адреса си на лично и до 24часа лично ще дойда да му пръсна мутрата смешна и не това не е заплаха това е най-любезното,което ще видите от тук натам!
И да дори да бъда баннат ще се погрижа всички мърши да си намерят кура на който да седнат;)
С добро не става,но с лошо се оформя характера най-малкото което е !
Мълчах си,но стига толкова няма тука някакви селяндури да ми се правят на големите бизнесмени през оная работа ми е на мен ина всички останали ти с какво се занимаваш и кой си никой не го боли за твоето смешно съществуване слезте на земята жалкари долни ;)
Интернет гангстери много целувки и стегната пишка за майчетата ви ;) Поздрави
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Аве сухар я си оправи малко датите какви месеци ми говориш,като си тръгнал да ме обсъждаш поне си напиши домашното ше ви е*а майката вече смешна. ЗНаеш ли колко сте ми през к*ра такива отрепки,добрия тон беше до тук,като искат админите да ме баннат все тая и без това тук няма с какво да ме научи някой ;)
Какъв си ти или някоя от останалите отрепки,че да ме коментирате ве въшки смотани! Правел съм 6000 правел съм и повече а ти само ще си мечтаеш отрепко има в БЪЛГАРИЯ точно 3 човека,които са достигали трафика,който аз правя,като изключим БЛИЦ.БГ.
Освен да ме наречеш Фейсбук спамерче нещо друго имаш ли какво да кажеш всички разбрахме,че съм спамерче леле трябва ви пратя по 1 салфетка да бършите сълзите.
И относно оплакването с адсенс и адкеш не значи,че съм обеднял спокойно саднал съм се щото плащат 10 пъти по слабо от миналата година,но пак не мога да се оплача колкото теб!
Проблема ми е ,че съм нов във форума Окей нов съм и я познайте по коя причина ? Защото с мухали като вас няма да науча нищо ново а само си губя и времето и това не е мое мнение а мнение на 90% от сериозните предприемачи тук,които са дошли да вършат работа,но да винаги ще се намери по някое лайненце да се мисли за голямата работа ! Е мама ви Деба смешна,който е много голяма битка да ми праща Адреса си на лично и до 24часа лично ще дойда да му пръсна мутрата смешна и не това не е заплаха това е най-любезното,което ще видите от тук натам!
И да дори да бъда баннат ще се погрижа всички мърши да си намерят кура на който да седнат;)
С добро не става,но с лошо се оформя характера най-малкото което е !
Мълчах си,но стига толкова няма тука някакви селяндури да ми се правят на големите бизнесмени през оная работа ми е на мен ина всички останали ти с какво се занимаваш и кой си никой не го боли за твоето смешно съществуване слезте на земята жалкари долни ;)
Интернет гангстери много целувки и стегната пишка за майчетата ви ;) Поздрави

Много са ти слаби гемиите брат :) въпреки добрия тон мога само да отбележа, че вече се нас.а :) мамин убавец, напий се утре, обърни 2-3 контейнера за смет, преспи и само напред с нови изцепки :) , селяндури сме били :)
 
От: От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Много са ти слаби гемиите брат :) въпреки добрия тон мога само да отбележа, че вече се нас.а :) мамин убавец, напий се утре, обърни 2-3 контейнера за смет, преспи и само напред с нови изцепки :) , селяндури сме били :)

Какви сте ве ? Един нормален човек ще тръгне ли да се заяжда насам натам без основание? Какво основание имате да ме обсъждате познаваш ли ме ? Май някой трябва да ви нацепи каските а? До сега не сте си намерили влака,ама винаги се намира нали знаете старата поговорка"за всеки влак си има пътници"
И тоя реп си го натикай там,където слънце не те огрява ;)
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Поредния интернет бияч ли ще дойдеш, ебати олигофрена.:lol: Проблема ти не е че си нов, проблема ти е че си тъп. И да псуваш и да не псуваш, мишката не може да обиди лъва, тъпанар. Бягай да вадиш пари за солетки!




Аве сухар я си оправи малко датите какви месеци ми говориш,като си тръгнал да ме обсъждаш поне си напиши домашното ше ви е*а майката вече смешна. ЗНаеш ли колко сте ми през к*ра такива отрепки,добрия тон беше до тук,като искат админите да ме баннат все тая и без това тук няма с какво да ме научи някой ;)
Какъв си ти или някоя от останалите отрепки,че да ме коментирате ве въшки смотани! Правел съм 6000 правел съм и повече а ти само ще си мечтаеш отрепко има в БЪЛГАРИЯ точно 3 човека,които са достигали трафика,който аз правя,като изключим БЛИЦ.БГ.
Освен да ме наречеш Фейсбук спамерче нещо друго имаш ли какво да кажеш всички разбрахме,че съм спамерче леле трябва ви пратя по 1 салфетка да бършите сълзите.
И относно оплакването с адсенс и адкеш не значи,че съм обеднял спокойно саднал съм се щото плащат 10 пъти по слабо от миналата година,но пак не мога да се оплача колкото теб!
Проблема ми е ,че съм нов във форума Окей нов съм и я познайте по коя причина ? Защото с мухали като вас няма да науча нищо ново а само си губя и времето и това не е мое мнение а мнение на 90% от сериозните предприемачи тук,които са дошли да вършат работа,но да винаги ще се намери по някое лайненце да се мисли за голямата работа ! Е мама ви Деба смешна,който е много голяма битка да ми праща Адреса си на лично и до 24часа лично ще дойда да му пръсна мутрата смешна и не това не е заплаха това е най-любезното,което ще видите от тук натам!
И да дори да бъда баннат ще се погрижа всички мърши да си намерят кура на който да седнат;)
С добро не става,но с лошо се оформя характера най-малкото което е !
Мълчах си,но стига толкова няма тука някакви селяндури да ми се правят на големите бизнесмени през оная работа ми е на мен ина всички останали ти с какво се занимаваш и кой си никой не го боли за твоето смешно съществуване слезте на земята жалкари долни ;)
Интернет гангстери много целувки и стегната пишка за майчетата ви ;) Поздрави
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Мисля,че ще ми стане доста забавно тък кофти ми е само,че падам в очите на администраторите на форума честно да си кажа единственната причина,че се регнах е че за разлика от Въшките тук те са хора и са много разбрани,как не ви е срам да дишате един и същ въздух ...... отпадаци такива.... Това е УТАЙКАТА НА ОБЩЕСТВОТО ПОЗОР за държавата ни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Удари си една чикия да избиеш комплексите дундьо !

Имаш сериозни проблеми с нервите и манията за величие, потърси професионална помощ :), усещам, че ще станеш червен толкова колкото Дядо Коледа никога не е бил :)
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Имаш сериозни проблеми с нервите и манията за величие, потърси професионална помощ :)

Имам само един проблем !!! Искам да достигна ВЛАСТА,която липсва на днешното поколение! Не вярвам,че ще стане,но докато дишам ще се боря да достигна тази висота за да ви намеря мястото на всички мишки! Дупките ви ще са мрачни ,като живота ви :)
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Имам само един проблем !!! Искам да достигна ВЛАСТА,която липсва на днешното поколение! Не вярвам,че ще стане,но докато дишам ще се боря да достигна тази висота за да ви намеря мястото на всички мишки! Дупките ви ще са мрачни ,като живота ви :)

Обърни сериозно внимание на манията за величие, тя ще ти изиграе много лоши номера в живота, света не се върти около една личност, той се върти, въпреки нейното съществуване някъде там ...
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Обърни сериозно внимание на манията за величие, тя ще ти изиграе много лоши номера в живота, света не се върти около една личност, той се върти, въпреки нейното съществуване някъде там ...

Тук ще те подкрпя браво света не се върти около 1 личност! Това не съм аз не си и ти не е и никой друг !
Между другото в последните 2 дни всички се въртите на ..... ми :)
В интерес на истината се гордея с това не очаквах да получа такова добро посрещане получавам редовно хубава репутация,която ме стимулира още повече :)
Пробвах да си премълчавам и да се правя,че не виждам коментарите ви,но вие сте толкова гладни,че няма как просто човек да не ви нахрани малко.
Излагам се това е кофти,но за сметка на това си събрах доста фенове.
Една подробност нямате,какво да ми предложите,че да търся уважението ви и прочие :)
Нито сме имали нито ще имаме вземане даване ,така че по никакъв начин не ме ощетявате,ако целта ви е просто да си получа бана може и да спечелите,но това ще е единственото ви :)
Аз не искам да се заяждам с никой вие го правите ;) Прочетете всичките постове и ,като ми кажете къде първи почвам да се е*авам с някой ще си иляза сам от форума и няма да се върна никога повече !
Проблеми имате вие просто се мислите за големите играчи големите ПРЕДПРИЕМАЧИ хахахха ,ако не е тоя форум сте умрели ;) За сметка на това на мене никой не ми е дал 1 бонбона или солетка,както се изразяваме всичко съм си постигал винаги сам в живота и изобщо не съм мамино синченце аз си плащам сметките и солетките когато дойде някой от вас да ми даде нещо или да ме познава тогава ще ви позволя да говорите по мой адрес а до тогава съм тук и очаквам следващата мишка да се искаже за да поздравя и неговото майче най малкото което мога да направя :) :* Целувки
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Ако си пробивен всяко падение ще е урок за теб. След всяко подобно трябва да се изправяш по-силен, приеми го като съвет, за да си упорит и успешен :)
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Ако си пробивен всяко падение ще е урок за теб. След всяко подобно трябва да се изправяш по-силен, приеми го като съвет, за да си упорит и успешен :)

Хайде да спрем спама,че започвам да те харесвам и се чувствам кофти,като знам предишните ни разговори!
Благодаря за съвета ти не е никак лош! И аз,ако може да ти дам един: Друг път,като не познаваш някой не го нападай без причина без да го познаваш и без да си чул от хора,които го познават мнение. НЕ можеш да изградиш мнение за една книга по корицата! Нито за човек по една грешно написана тема :)
Всичко хубаво.
 
От: Re: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Така, и аз да си кажа мнението, защото ми писна да се циври напразно. Първо, едни и същи правят форума кофти, всички ги знаем. Аз лично не им обръщам внимание, съветвам ви и вие да го направите. И всеки път когато някой се изсере, си го адвам в един лист, от който може да излезе, ако много добре се представя полседно време, но това рядко се случва, защото са все непправими случаи. Както и да е. Искам да коментирам друго. Според мен модерацията е на ниво, а това че темите не се местят на секундата, не мисля, че трябва да влиза в сериала Малката буква като сцена, ако ме разбира автора. Дори, ако не ме лъже спомена, и той е пикал на криво, но това пак е друга тема.

Друго....нека погледнем хората, които са гласували и да видим кои от тях са писали последно време нещо качествено в този форум:

bobsona,
ekm,
Krumov,
magnit,
Maverick,
mobilio,
pa_lta,
the_tourist,
VMiloykov,
webmast367

Вадя от листа VMiloykov, mobilio и Maverick. За тях имам положително мнение и определено са сила и имат присъствие.

Нищо лично колеги, но най-мразим скатавки с претенции. Не можете ли да си го набиете в дебелите глави, че това местенце е такова, каквото си го направим ние. И ако това не го вкарате в хардуера си от който порт искате, всеки месец ще има по една такава тъпа тема.

Друго и послено, че не ми се драскат едни и същи неща....не знам защо си мислите, че това е един сайт, на който модерцията трябва да е водеща. Щом тя е водеща, значи сме идиоти. Или казано на прост език - Кочината се чисти, защото я обитават прасета. Дано загряха някои. ;)

П.П: И си оправи анкетата, защото е смотаната като темата. Все едно да си задам въпроса: За смъртната присъда ли сте? - Да, определено и - Не кефя се по улицата да се разхождат убийци. Идиотско е брат. ;)

Нормалните хора не се държат каот олигофрени в темите на други. Има начин при оферта с надута цена да се обясни на предлагащия, че не е прав и без самосвали с лайна. Определението за надута цена е относително. Поне тук съм забелязал когато някой предлага да прави "къстъм" сайт цената му от ХХХХ лв е мега оферта, когато някой негов конкурент предложи същото веднага става нещастник и предлагал боклуци за 20 лв :)

Скатавал съм се бил :) На малоумници каквито са повечето серящи по темите,дето нямат 2 лв в джоба и най-големия им удар е 9.99 $ на ден от кликове акъл не може да даде никой те са просто велики предриемачи. И вместо да си губя времето с дебили предпочитам да работя.

И претенции трябва да има постоянно, инак нещата отиват на самотек каквито вече са станали
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Тъй като моето мнение присъства цитирано в първия пост се чувствам длъжен да коментирам. И това за съжаление ще е един от първите коментари по темата. Тя за две страници вече стана тотален офф, но както и да е.

Бланки и Куулайс винаги са казвали, че ако едно мнение не ни харесва трябва да го репортнем и те ще вземат отношение. Което за мен във един зрял форум какъвто смятам, че е този е напълно достатъчно. Идеята е че определени потребители просто трябва да се банват, защото са дошли тук само за да се заяждат или да пишат безсмислици. Всички ги знаят кои са, няма да ги изброявам, част от тях са от БГмама, други си правят нови профили през годините необезпокявани. А ти си личат от първите мнения. Като човек имащ форум знам че е много гадно това да блокираш потребител, но да загубиш сериозни хора за сметка на спамерите мисля че е още по-неприятно, а има такива примери преди време. Форумът е безценен източник на знания и не трябва да се позволява на хора които са дошли тук да си избиват комплексите или нямат идея от бизнес, но се опитват да изкарат нещо от безумни проекти или да завлекат някой. Ако не бан, тези потребители трябва да получават поне едно писмо от администрацията как да не се държат тук, да бъдат предупредени, ако не се променят, то изхода вече е ясен. Това ми е проблема на мен най-вече, че някои потребители могат да унищожат всяка една тема със глупостите си и не рядко го правят. Че има теми които заслужават подобно отношение, има, но понякога наистина добри предложения отиват в небитието.
 
От: Re: От: Re: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Айде пак детската градина ... "ама той беше пръв". Абе вие на колко сте тук и какво целите в този кратък живот? :) Много неща не са нормални. Аватара ти, постъпката ти преди време. Така, че тегли му един игнор и си гледай живота. И се опитай поне нещо да допренесеш тук. Ако му тегля на uphero чертата, доста е и помагал, но да - грубо копеле е. ;)
Кой за кое бил пръв? Не те разбрах нещо...
"Много неща не са нормални. Аватара ти, постъпката ти преди време."
С това не отговаряш на въпроса ми. Нормални ли са постовете на uphero?
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Проблеми имате вие просто се мислите за големите играчи големите ПРЕДПРИЕМАЧИ хахахха ,ако не е тоя форум сте умрели ;) За сметка на това на мене никой не ми е дал 1 бонбона или солетка,както се изразяваме всичко съм си постигал винаги сам в живота и изобщо не съм мамино синченце аз си плащам сметките и солетките когато дойде някой от вас да ми даде нещо или да ме познава тогава ще ви позволя да говорите по мой адрес а до тогава съм тук и очаквам следващата мишка да се искаже за да поздравя и неговото майче най малкото което мога да направя :) :* Целувки
Мдааа, лошо детство, и Фройд.
И 6 000 000 уникални да постигнеш, човек няма да станеш.
Не знам как си вярваш, че с мислене като твоето, а за поведението да не говоря, можеш да намериш съдружници.

Живота ти е дал толкова червено, че чак ми е жал за моето червено.

Бъди здрав!
 

Горе