Увеличаване на броят страници в blogspot

Skullhead

New Member
Здравейте, искам да ви попитам, дали могат да се увеличат броят страници в блога. Достигнах 20 - страници, и ми изписа че съм достигнал максимума. Но блогът ми е за сваляне на музикални албуми, и всяка страница е с отделна група, така че са ми нужни стотина страници. Благодаря предварително.
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

Не знаех, че страниците имат лимит. Защо не ги правиш тогава на отделни етикети?
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

за всяка отделна група си направи отделен етикет и при нова публикация и задай съответния етикет и готово
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

Бъркате "страници" с "публикации" май. :) При страниците в Блогър наистина има ограничение, но при публикациите няма такова. Защо просто не си ги пускаш като публикация, ами ги правиш в страници?
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

Здравейте, искам да ви попитам, дали могат да се увеличат броят страници в блога. Достигнах 20 - страници, и ми изписа че съм достигнал максимума. Но блогът ми е за сваляне на музикални албуми, и всяка страница е с отделна група, така че са ми нужни стотина страници. Благодаря предварително.

Да, към момента лимита е 20 страници. Беше 10, но преди няколко месеца го вдигнаха на 20. Вариантът е да си качваш нещата в отделни постове, на които да слагаш различни етикети. После слагаш линкове от сорта адрес на блога/search/label/етикет където ти е нужно.
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

Ако наистина ще има 100 поста с различни групи, малко трудно ми се струва, че ще бъде намирано търсеното съдържание, дори с етикети. Може да си сложиш направо gadget "search box". Така примерно пишеш Металика и ти излиза съответния пост с линк към албума. Аз лично така си ги представям нещата
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

Братле, никога не слушай какво ти казват някакви си "всезнайковци", винаги търси отговора и не се отказвай. Има решение за всеки проблем. Няма лимит на страниците в блогър. Ако чаткаш английски-ето го твоето решение: http://www.youtube.com/watch?v=QJbt1AF0le0
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

има лимит за страниците в блогър и той е 20. Да, има трикове, за да ги увеличиш, но рискуваш в един момент да ти се прецака блога.
Ето и какво пише по повод този начин: "This is not a right way to use blogger, you can be successful in creating additional pages but may be in future blogger will delete that pages or you can't access that pages. So this is totally depend on blogger.com. I will not suggest you to use this trick with your working blog's pages."

Ако си го пробвал и работи с твой блог - ок. ако не, не давай подвеждащи съвети, намерени ей така в гугъл. И малко се въздържай с определенията
 
От: От: Увеличаване на броят страници в blogspot

има лимит за страниците в блогър и той е 20. Да, има трикове, за да ги увеличиш, но рискуваш в един момент да ти се прецака блога.
Ето и какво пише по повод този начин: "This is not a right way to use blogger, you can be successful in creating additional pages but may be in future blogger will delete that pages or you can't access that pages. So this is totally depend on blogger.com. I will not suggest you to use this trick with your working blog's pages."

Ако си го пробвал и работи с твой блог - ок. ако не, не давай подвеждащи съвети, намерени ей така в гугъл. И малко се въздържай с определенията

Респект!!!
 
От: От: Увеличаване на броят страници в blogspot

има лимит за страниците в блогър и той е 20. Да, има трикове, за да ги увеличиш, но рискуваш в един момент да ти се прецака блога.
Ето и какво пише по повод този начин: "This is not a right way to use blogger, you can be successful in creating additional pages but may be in future blogger will delete that pages or you can't access that pages. So this is totally depend on blogger.com. I will not suggest you to use this trick with your working blog's pages."

Ако си го пробвал и работи с твой блог - ок. ако не, не давай подвеждащи съвети, намерени ей така в гугъл. И малко се въздържай с определенията


Когато не може да лекува "традиционната " медицина, тоест...прохождаш в занаята, нямаш кинти за домейн, хост, някой да ти направи сайт и т. н.......търсиш твоето решение ....в....."нетрадиционната" медицина...т.е.....четеш повече, интересуваш се от нови възможности, алтернативи, трикове..........

P.S Няма нищо сигурно в този свят.....

Благодаря ти , че ме нарече тъпанар на "лични" съобщения.
 
От: Увеличаване на броят страници в blogspot

приятел, заяждаш ли се сега? отговори на въпроса: пробвал ли си този начин за увеличаване на страниците или не? аз ти цитирам какво казват хората които са го правили, не си измислям нищо. съветът ми беше: ако не си изпробвал нещо лично, или не си сигурен, че работи - не го предлагай на другите, защото може да си изпатят. Тук във форума идеята е да се дават работещи неща. Всичко което колегите и аз сме описали по-горе е тествано и работи. А ти влизаш и се изцепваш: не ги слушай тия "всезнайковци". И още нещо, тонът ми е най-приятелски, но внимавай с клеветите. Не съм ти писал нищо на лични съобщения и ако не си наясно: публичната клевета е подсъдима, много лесно може да се извадят доказателства, че по никакъв начин не съм те обиждал, още повече на лично.
 

Горе