Увеличение на цените на cPanel

Евала!

Всичко е цветя и рози но тази тема я пуснахте уж да обсъждаме cPanel а не вашата компания!
Разбирам че се опитвате да си правите реклама но не е тук мястото!
 
Вие попитахте и аз отговорих.

Като стана дума за питане:

Това ли е "причината" NS1 да увеличи ударно цените на предлаганите услуги ?

За някои планове увеличението е 2 пъти...
 
Последно редактирано:
Тия много жалка реклама пуснали във фейсбук - скрееншот как някой си има благодари :D :D
67615393_2268561933240418_6223762487871799296_n.png
 
Клиентелата следиме всяка грешна стъпка на провайдърите:)
 
Не ги разбирам тия неспирни юзърски вълнения на тема хостинг.

Нормалните хора са 2 типа:
  • техно-кежуали, ползващи SaaS решения от типа на Squarespace, Wix, Shopify, и т.н.
  • пауър-юзъри, дето ползват реномиран доставчик на машинки (виртуални или не) с шел достъп и сами си нагласят каквото искат върху един първоначално гол Линукс.
... А вие тука сте заседнали в някаква междинна шерната орбита между два свята и не знаете къде се намирате. Добре че е cPanel да ви води като месия по тъмния и студен път на уеб предприемача.
 
А къде са тия третите - дето си ценят времето и не обичат да откриват топлата вода и час по час да я наглеждат на котлона????
Или си типичния линукс юзър - научи 2 команди и всички вече за него са лузъри?
 
Третите съм ги листнал ей там долу.

От мене по-мързелив и по-скръндзав по отношение на хостинг едва ли има тука. Всичко ми е автоматизирано, оптимизирано, почти нехакваемо. Бекъпите и те са автоматични без да плащам за услугата.

Нов сайт се инсталира или мести за минути след като натисна вълшебното копче. По-бързо от отваряне логване и намиране на правилната иконка в цПанела.

Само първия път да го нагласиш е играчка. Командите не ги помна повечето щото я ми потрябват веднъж на няколко месеца, я не.
 
Напудрихте и вие цените, ама май само вие, супера и ицн не мърдат. Тамън да си купя за година и бам ... :)
 

Горе