Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

В olx са интегрирали string similarity алгоритъм. Очаквано беше да се случи, но не толкова скоро.
Честито на всички "печеливши" инвестирали в prodman, особено тези от последните месеци с Офис/Офис+ пакети.

Знам, знам, хитреци са, нали .... ;) хахаха
и това ще е решено.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

В olx са интегрирали string similarity алгоритъм. Очаквано беше да се случи, но не толкова скоро.
Честито на всички "печеливши" инвестирали в prodman, особено тези от последните месеци с Офис/Офис+ пакети.

Ти да не мислиш, че досега е работел този скрипт. Този форум е посещаван от поне двама модератори в olx за който знам и двамата са наясно за този скрип и е било предотвратено използването му. Същото се отнася и за базара.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ти да не мислиш, че досега е работел този скрипт. Този форум е посещаван от поне двама модератори в olx за който знам и двамата са наясно за този скрип и е било предотвратено използването му. Същото се отнася и за базара.

и ти си един от тях?
Виж сега, продман си работи и в момента, с променил успех след новите промени.
А след новата му версия ще е на 100%
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ти да не мислиш, че досега е работел този скрипт. Този форум е посещаван от поне двама модератори в olx за който знам и двамата са наясно за този скрип и е било предотвратено използването му. Същото се отнася и за базара.

Конкретизирай "досега". Скрипта е работел допреди и малко след промените в olx. Аз лично ползвам собствен скрипт, както и платформа за препубликуване, която също работи. След алгоритъма става малко безсмислено да препубликуваш, поне в момента е така.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Конкретизирай "досега". Скрипта е работел допреди и малко след промените в olx. Аз лично ползвам собствен скрипт, както и платформа за препубликуване, която също работи. След алгоритъма става малко безсмислено да препубликуваш, поне в момента е така.

До сега = от създаването си до днес 9 май.
Не е безсмислено да препубликуваш, стига да знаеш как.
От клиенти съм чул - препубликуваш - имаш продажби, не го правиш - даже обаждания нямаш

Особенно след като търсачката в олх е тотално скапана сега.
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

До сега = от създаването си до днес 9 май...
Щом казваш. Клиентите ти рано или късно ще изреват и тук, не само по мейл.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Няма как да заобиколиш кадърно написан алгоритъм за подобие на стрингове. Може и сам да се досетиш защо, ако помислиш малко.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Няма как да заобиколиш кадърно написан алгоритъм за подобие на стрингове. Може и сам да се досетиш защо, ако помислиш малко.

Щом казваш.......
Ти недей го заобикаляй..... продман не го мисли....
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Дай новата версия,старата не работи.
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Щом казваш.......
Ти недей го заобикаляй..... продман не го мисли....

Ако случайно го пробиеш... драсни в темата , бих искал демо да пробвам... че сега няма абсолютно никакъв начин да си препубликуваш обявата по нормален начин..
 
Re: От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ако случайно го пробиеш... драсни в темата , бих искал демо да пробвам... че сега няма абсолютно никакъв начин да си препубликуваш обявата по нормален начин..

Дай мейл за демо на zapitvane (at) prodman.info
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Дай новата версия,старата не работи.

Свали я от там от където свали старата.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не става колега... от 8 обяви препубликувани с ProdMan - 7 модерирани... още трябва да поработиш.. като си готов напълно съм готов да го закупя.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не става колега... от 8 обяви препубликувани с ProdMan - 7 модерирани... още трябва да поработиш.. като си готов напълно съм готов да го закупя.

А ти направи ли всичко както е написано?
Пиши ми на мейла или на ЛС - да не учим модераторите на олх тука....
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Малко демо как работи продман след новите промени.

Продавайте повече с продман.




[video=youtube;Hk5NJdJNilk]https://youtu.be/Hk5NJdJNilk[/video]
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Всичко правя както си е в клипчето... само ,че обявите ми не са от днес.. и няма как да са от днес , понеже не мога да ги изтрия и да публикувам същата... дори и с различно описание и снимки пак не мога... пробвал съм десетки различни начини.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Всичко правя както си е в клипчето... само ,че обявите ми не са от днес.. и няма как да са от днес , понеже не мога да ги изтрия и да публикувам същата... дори и с различно описание и снимки пак не мога... пробвал съм десетки различни начини.

Писах ти на мейла какво да направиш. Тук по разбираеми причини няма да давам информация. Много "доброжелатели"
Няма десетки различни начини - има 1 по, който продман работи. То се вижда от клипа.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

днес получихме обаждане от ОЛХ че ще бъде изтрит профила ако продължаваме да използваме продман...
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

днес получихме обаждане от ОЛХ че ще бъде изтрит профила ако продължаваме да използваме продман...

Чак пък обаждане. Те не отговарят ако искаш да ги питаш нещо, а точно на теб са ти звъннали.

От това, което пишеш излиза, че
- продман работи
- може да препубликува обявите въпреки вашите нови филтри
- яде ви непосилните такси, които искате от хората, за bump up. А без това няма продажби с новия ви интерфеис/търсачка

Освен това, и ако не си служител на олх, знаеш че двата начина да те хванат, че ползваш продман са или някой да те издаде (конкурент) или да пускаш през 1секунда по 5-10 пъти на ден.
Друг начин няма и ако не послъгваш, явно от олх блъфират.
 
Последно редактирано:
Поправка на горното.
Олх са се обадили за да изнудват търговците да си платят за реклама при тях. Все още съм на мнение, че блъфират, че знаят за продман. Просто няма начин да се разбере, а се обаждат на всички търговци.
Явно са решили да изгонят търговците към базар.
 

Горе