Уебмастери крадат паролите ви

tzinc

New Member
Уебмастери крадат паролите ви и понеже хората ги ползват навсякъде едни и същи ,

пробват да влязат с тях в Paypal, e-mail-a,

дори в торент сайтове или ги продават някой друг да пробва

мислех, че е теоретично но дори на мен
се случи
ето доказателството OT bitme.org, closed torrent community докъдето с огромни усилия се добрах(6-7м):


hijack.JPG
 
Лолл пазете се хора....Гадно е да ти вземат парите от paypal.Някво изрудче от класа ми си криптира bitcometa и не могат да го следят какво дърпа и ми се кефи такъв.Чак ми стана смешно.
 
Една добра идея за уникална парола за всеки сайт е да ползвате част от URL например първите три букви последвани от последните четири цифри от егн-то ви или някаква друга комбинация която си знаете само вие, напр за този сайт е лесно да запомните "pre9876" .
 
Аз на сметките такива пароли съм си сложил с бруте форсе никога няма да ги познаят.Ползвайте комбинаций от копчета и да е дълга 20-30-40 символа.А пък най-важното е паролата на е-мейлите Ви да бъде различна от тази , с която се регистрирате в най-различни сайтове.Дефакто трябва да имате 3 пароли :)
 
Fuck аз навсякаде ползвам една и съща парола. Сега 6те вкарам зверска парола на Paypal-а
 
То принципно от много отдавна си ги има такива измекяри.Предлагат ти нещо на което не можеш да устоиш и се регистрираш.Дори в един сайт случайно бях попаднал на файла с логина и паролите.Незнам как стана,но от околко 200 емейла влязох в 20-30 пощи във yahoo ама не намерех парола на сметка :D
 

Горе