Уебмастър-тулсови Шмени Капели

gangster

New Member
Начиии в началото на месеца тривнах едни кофти линкове тъпия GWT чак сега се усети, че ги няма. То хубаво ама от 20 линка само за 2 се усетил останалите стоят там. Няма ни сайт, ни линкове какъв чеп дирят в листа с линковете?

Гледам ми добавил и още 3 линка от някакъв сайт за голи сгодни женици ама там мои линкове не видях, да предположим, че са ги изтрили. После гледам и сайта не е индексиран па имам линкове от там?

Брои ли ги сега тези линкове въпреки, че не съществуват, но ги има в GWT, някой имали представа? :)

ПП: Изтървал съм едно "т" в заглавието ама не мога да го променя вече.
 
От: Уебмастър-тулсови Шмени Капели

3 линка от някакъв сайт за голи сгодни женици.......

Ххахахахахахахаахх това ми хареса!
да не те притеснява, то никой не знае кога, защо или как гугле ги вижда и смята нещата. Наши сайтове също бяха почерпени със такива линкове от сайтове със "Сгодни женици" и един гризна леко дръвцето. Това разбира се го дължим на услужлив "колега" ама като го надушим /почти го знаем вече кой е/ ще му се "отблагодарим" дружно и от сърце. :p
Спасението е да изпреварваш лошите линкове, ако имаш качествени линкове сайта няма да отнесе теслата, поне така мисля аз.
 
От: От: Уебмастър-тулсови Шменти Капели

да не те притеснява, то никой не знае кога, защо или как гугле ги вижда и смята нещата.

Все си мислех, че има някакво технологично време през, което преизчислява нещата и предположих, че някой може да е обърнал внимание, но уви май няма. За сега се е усетил и е махнал още 3 линка, явно ще падне голямо чакане докато махне всичко. Да се надяваме поне да си заслужава чакането. :)
 
От: Уебмастър-тулсови Шмени Капели

И аз за сайта в подписа ми се чудя и се мая най-редовно. Отчитат се линкове от някакви руски сайтове, айде когато бяха само сайтовете със "сгодни женици" както и да е, ама наскоро гледам и от някакви строителни сайтове за тежкотоварни машини, булдозери и не знам какво си още. Къде и как има линк към моя сайт в точно такъв сайт, не можах да разбера, нито намерих, рових из кода, проверявах с разни тулове - няма.
 
От: Уебмастър-тулсови Шмени Капели

Тоя, тул е поредната глупост създадена от гуглю да си признават ората, че са съгрешили. В оредната тема един колега правилно каза, че мачо курчо вече се мисли за бог. Не ползвайте тула, и с него и без него, ако ви пляснат наказание, и да им ревете няма да го махнат, няма ръчни прегледи няма филми, всичко е заучено и на автомат..... От тея по-големи боклуци няма!
 
От: Уебмастър-тулсови Шмени Капели

И аз за сайта в подписа ми се чудя и се мая най-редовно. Отчитат се линкове от някакви руски сайтове, айде когато бяха само сайтовете със "сгодни женици" както и да е, ама наскоро гледам и от някакви строителни сайтове за тежкотоварни машини, булдозери и не знам какво си още. Къде и как има линк към моя сайт в точно такъв сайт, не можах да разбера, нито намерих, рових из кода, проверявах с разни тулове - няма.

Мисля, че с ботове ги правиха тези шмекерии, някъде го бях чел, но не помня точно къде и каква беше работа за съжаление. И аз имам подобни, но са като реферали в статистиката, не съм забелязал да вредат и не съм им обръщал внимание. Ако са в уебмастър тулс-а и ги отчита като линкова вече не е добре работата. Там съм забелязал, че всеки линк го брои гадината.
 
От: Уебмастър-тулсови Шмени Капели

От известно време го подкарах на пълно анти-сео, хич не влизам в уеб мастър тула, само пълня съдържание и въобще пълна незаинтересованост към PR и каквото и да е там и забелязвам, че сайтовете дръпнаха по-добре, отколкото когато се опитвам да правя каквото и да е. Даже един сайт, без ключови думи в метатаговете, без сайтмап, без нищо друго, освен съдържание от една година се занимавам с него, оня ден от любопитство го пуснах в PR checker и какво да видя - PR2, така че не се занимавам вече да си тровя нервите с щуротии.
 

Горе