Уеб базирана складова програма?

okli

Member
Здравейте, някой може ли да ми каже уеб базирана скалдова програмка която може да се ползва за да си следя доставките и продажбите. Нещо като склада на Microinvest или StoreHouse Pro но да е увеб базирано. Трябва ми да има доставки и продажби.
Има някакви ERP в C-Panel някоя от тях може ли да ми свърши работа.
 
Последно редактирано:
Благодаря ще ги погледна.

А това ка ви се струва от известно време го гледам и ми се струва не лош вариант. Някой ползвал ли го е?
https://www.odoo.com/
 
Да, ние сме внедрители и интегратори в България. Имаме доста доработки за българската действителност, включително и пълно българско счетоводство и около 50-60 модула.
 
Здравейте, някой може ли да ми каже уеб базирана скалдова програмка която може да се ползва за да си следя доставките и продажбите. Нещо като склада на Microinvest или StoreHouse Pro но да е увеб базирано. Трябва ми да има доставки и продажби.
Има някакви ERP в C-Panel някоя от тях може ли да ми свърши работа.

Микроинвест имат уеб базирано приложение. Може да го видиш на Micro.bg и да се регистрираш. Получаваш 2 месеца безплатен абонамент, а след това таксата не е голяма. Постоянно подобряват системата и доста добре се развива.
 
Микроинвест имат уеб базирано приложение. Може да го видиш на Micro.bg и да се регистрираш. Получаваш 2 месеца безплатен абонамент, а след това таксата не е голяма. Постоянно подобряват системата и доста добре се развива.

И аз го попрегледах това, но в общите условия има някои кофти клаузи - как не поемат никаква отговорност за загуба на информация, вреди и т.н. Най-вече ей това:

Код:
MICRO.BG не гарантира постоянното функциониране на сайта

Мисля, че в днешно време сериозни услуги би трябвало да гарантират ъптайм и клиентите трябва да имат някаква защита, че сайтът на складовата програма няма да работи на иди ми, дойди ми без никой да е отговорен за това.
 
Мисля, че в днешно време сериозни услуги би трябвало да гарантират ъптайм и клиентите трябва да имат някаква защита, че сайтът на складовата програма няма да работи на иди ми, дойди ми без никой да е отговорен за това.
Такъв вид гаранция би струвал някой лев отгоре. Нужен ви е системен администратор с настройки на бекъп. Все пак загуба на данни от човешки фактор, няма кой да гарантира.
 
И аз го попрегледах това, но в общите условия има някои кофти клаузи - как не поемат никаква отговорност за загуба на информация, вреди и т.н. Най-вече ей това:

Код:
MICRO.BG не гарантира постоянното функциониране на сайта

Мисля, че в днешно време сериозни услуги би трябвало да гарантират ъптайм и клиентите трябва да имат някаква защита, че сайтът на складовата програма няма да работи на иди ми, дойди ми без никой да е отговорен за това.

Така както сте написали поста в началото разбрах, че ви трябва нещо елементарно и от което не се изисква някаква надежност. Ако това е критична точка във вашия бизнес има други продукти и услуги, които могат да се внедрят и тогава може да разчитате на непрекъсваемост на услугата и защита от загуба на информация. Всичко е строго индивидуално и както каза #hristonev трябва ви системен администратор за така наречените "критични точки". Ако вие самия нямате такива познания е добре да се консултирате с някого. А относно Micro.bg не мисля, че ще има някаква прекъсваемост на услугата. По-скоро това е написано за застраховка.
 
Не съм аз авторът на питането, само коментирам малко неудобства на услугата на micro.bg. И не ми е нужен системен администратор, нужен е на тях явно, аз няма как да бекъпвам и подсигурявам работата на техния сървър. Който иска на доверие да приема, че услугата ще си работи да си действа, просто да знае, че ако спре ще се оплаква на арменския поп.
 
За какво трябва сис админ след като ще се ползва външна услуга?!?
 
За какво трябва сис админ след като ще се ползва външна услуга?!?
Ех, господин Митрев, къде автора е упоменал външна услуга? Но да става тролене нали ;).
 
@hristonev чети внимателно няма да ти навреди. Частта с ъптайма, който ти коментираш и споменаваш левчетата се отнася за сайта micro.bg тоест външна услуга.
 

Горе