Уеб дизайн услуги

Daemon

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Предлагам създаване и поддръжка на корпоративни уеб сайтове, разработка на банери и лога.


В момента имам малко свободно време и реших, че може да направя това-онова и така че ако някой се нуждае от сайт, банер, лого или нещо друго свързано с уеб дизайн услугите може да се обърнете към мен!

Моля никой да не ме пита за портфолио, защото няма да покажа, това което направя от тук нататък ще го гледате в темата за да видите какво мога. Просто ако някой иска нещо да ми го поръча и ако му хареса го взима, ако не здраве да е! :)



fec7fcd3d2e82582.jpg


Весели празници на всички! ;)
 
Последно редактирано:
От: Уеб дизайн услуги

1. Извършване на подробен писмен анализ на вашия уеб сайт
2. Изготвяне на план за оптимизиране на сайта
3. Извършване на оптимизацията на сайта
- Onpage SEO – директна работа върху програминия код, ключовите думи и текстовете на сайта
- Offpage SEO – използване на техники за оптимизация извън уеб сайта – подобряване на броя на връзките (линкове от други сайтове) към сайта, домейн, хостинг и други SEO инструменти
- Кампании
4. Поддръжка на оптимизацията на сайта
5. Регулярен анализ на посещенията и позициите на сайта
 
От: Уеб дизайн услуги

1. Извършване на подробен писмен анализ на вашия уеб сайт
2. Изготвяне на план за оптимизиране на сайта
3. Извършване на оптимизацията на сайта
- Onpage SEO – директна работа върху програминия код, ключовите думи и текстовете на сайта
- Offpage SEO – използване на техники за оптимизация извън уеб сайта – подобряване на броя на връзките (линкове от други сайтове) към сайта, домейн, хостинг и други SEO инструменти
- Кампании
4. Поддръжка на оптимизацията на сайта
5. Регулярен анализ на посещенията и позициите на сайта

Ти от СТЕНИК ли си?
http://www.stenikgroup.com/bg/services/search-engine-optimization
Тука текста е същия...
 
От: Уеб дизайн услуги

Спецификата на СЕО областа поражда много недоверие от страна на клиентите и много предпоставки за измами от страна на "специалистите".
За това един съвет от мен - Не слушайте оптимизатора а вижте портфолиото му.
А може и да почетете малко, но ако искате резултати прочетете много, експериментирайте...
 
От: Уеб дизайн услуги

Редактирах си мнението!
За сега реших да не поемам поръчки за оптимизация, защото както казах имам само малко свободно време, а и в момента се занимавам с оптимизацията на няколко сайтове! Моля сега без повече мнения са оптимизацията на сатове, само поръчки! :)

Благодаря предварително!
 
От: Уеб дизайн услуги

Сложил съм я просто така това не ми е портфорио!
Тука само се заяждате дайте ми задача и ще видите какво мога!

Който пише от този момент на татък всичко друго, но не и поръчка и пълен идиот!
 
От: Уеб дизайн услуги

Как очакваш някой да ти поръча, без да покажеш нищо твое?
 
От: Уеб дизайн услуги

Т'ва е някво лапе на 10-12 години. Виж му изказа само...

Който пише от този момент на татък всичко друго, но не и поръчка и пълен идиот!

Същото, като:
"Който е последен е лайно..."

Момче, не си оцелил въобще форума, за да осъществяваш детските си мечти. Върви учи и като пораснеш и поузрееш, тогава се опитвай да правиш нещо.
 
От: Уеб дизайн услуги

Чак сега ли го разбрахте. Още когато се опита да продаде дизайна на бай Тешо (арт. псевдоним) и каза, че бил негов трябваше да се осетите.
 
От: Уеб дизайн услуги

Пишите още глупости, че да се посмеем малко!
 
От: Уеб дизайн услуги

Добре поръчвам ти, да ми направиш ново лого за z3al0t designs, ако ми хареса ти го плащам ! Ако не - сещаш се :) НАПЪЛНО СЕРИОЗЕН СЪМ !
 

Горе