Продава се: Уеб магазин за авточасти

momo11

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам готов и напълно функциониращ web магазин за авточасти! - www.avtochasti-online.com
Съдържа над 7000 продукта, много функционалности и филтър за търсене.
Има и възможност за разсрочено плащане чрез Джет Кредит.
Има възможност за подновяване и освежаване по ваш вкус. Също така техническа поддръжка може да бъде поддържана от досегашната фирма на най-ниски цени. Ако сте начинаещ или нямате ресурса да отделяте време, мога да ви свържа и с аутсорсинг и маркетингови компании с които работя и да ви предоставя % намаление от цената на услугите.
Очаквам включване от сериозни и заинтересовани хора.
avtochasti-online3.jpgavtochasti-online-2.jpgavtochasti-online-1.jpgavtochasti-online-4.png
Към сайта вървят и контактите със сегашните фирми за зареждане.
Също така искам да вметна, че има направен компонент за импортиране на продукти. Ако се направи файл с продукти по начина , по който работи компонента може да се вкарат в сайта голямо количество продукти :)
Цената е 2700 лв.
 
От: Уеб магазин за авточасти

Поради многобройните запитвания около сайта, поръчките и това дали си струва цената и заради все още неосъществена сделка реших да мисля креативно.
Защото вече не обслужваме сайта, а всекидневно получаваме поръчки реших да го пусна по наем. Идеята е, хем да може човек сам да види в какво влага парите си, хем да може да се ограничи по всяко време.
Цената за наем е 180 лв за месец.
Като във всеки един момент може да бъде закупен от вас!
Това включва и поддръжката към сайта от моя страна.
Предлагам и включване на договор ако искате да бъдете напълно защитени от измама!
 
От: Уеб магазин за авточасти

Кажи ми продажбите и печалбата
 
От: Уеб магазин за авточасти

Имам интерес, но спря да ми отговаряш на въпросите
 
От: Уеб магазин за авточасти

Извинявай, имаш ЛС

Айде дай пълната информация, нужна за една продажба, не само да си пишем
Нали знаеш, че ако има подводни камъни, няма да остане скрито тука
Аз съм сериозен и очаквам същото от тебе
 
От: Уеб магазин за авточасти

На мен ми е напълно ясно това. Радвам се, че сте сериозен. Отговарям бавно, защото съм през телефона и не мога да смогна на всички :) Извинявам се
 
От: Уеб магазин за авточасти

На мене са ми ограничени съобщенията
Дай ми скайп да си пишем
 

Горе