Уеб сайтове на ниски цени!

nik0lai

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Предлагам изработка на всякакви видове уеб сайтове на ниски цени.
Можете да ми разгледате портфолиото nik0lai.info/portfolio.html
Услугите които предлагам можете да видите nik0lai.info/uslugi.html
За повече информация ЛС или [email protected]

Поздрави
 
От: Уеб сайтове на ниски цени!

От портфолиото ти, първия сайт - "w-box" е готов скрипт, като не е и напълно преведен. Когато пък при търсене се напише някоя фраза на кирилица излиза грешка ;)
Сайта на инженер Иван Хаджиев:
1. Защо в навигацията са включени опции като "Игри, Безплатен SMS", последни новини има... това новинарски сайт ли е? Мисля, че би трябвало да е личен сайт, представящ въпросният инженер. Отдолу има и 24/7 поддръжка...интересно какво толкова се поддържа и на кого с какво се помага.
Голямата картинка горе е крадена, там можеше примерно да се сложи снимка на човека. Отдолу има и реклама "БГ тийн" ... абе пълна каша.

Някой от сайтовете, които са посочени са невалидни (и по-скоро, връзките към тях).

Има грешка в nik0lai info/portfolio html - видима под Опера 9х.

Ммм да продължавам ли? ;)
 
От: Уеб сайтове на ниски цени!

За въпросния скрипт с грешката ето я и на друго място: nameri-video[точка]com, просто напишете да речем.... "райна" и вижте каква грешка ще изписука - "мизерия на ред 4".

Cybertack - хубаво е човек да има портфолио, но да включи проекти, които са за показване. Друг е въпроса ако желае да се самозасрами :)
 
От: Уеб сайтове на ниски цени!

Разбира се, това което казах беше в кръга на шегата...

Лично аз не показвам портфолио не че ме е срам а просто си имам "верига" от клиенти които ако ми харесат работата тогава ме препоръчват на други.. И това по някакъв начин е филтър за така да се каже клиенти защото аз работя сам и не мога да си позволя да взема голям проект и да го свърша за кратко време.. :)

Пък що за услуга ще е ако някой ми пише и му откажа :)
Сайта си стои там аматьорски и не прави впечетление на никого когото не трябва :)

Просто начин на мислене и разсъждение :p
 
както казват хората никога не е късно да станеш за резил ...
 
От: Re: Уеб сайтове на ниски цени!

както казват хората никога не е късно да станеш за резил ...

Разбира се ;) Аз съм живото доказателство за тази фраза :)
 
От: Уеб сайтове на ниски цени!

Важното е, че момчето се старае. Дали са готови скриптовете и колко от тях е преработено няма значение. Важното е това което иска клиента да е направено. Собствен сорс код разбирасе е по-добре, но като за начало и поправка на готови скриптове става. Успех на @nik0lai, аз съм ЗА неговото портфолио ;)
 

Горе