Продава се: Уеб сайт за статии с две годишна история

heisenberg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Уеб сайт за статии с двегодишна история

Здравейте,

Продавам уеб сайт за статии, разкази, стихотворения и снимки с двегодишна история. Уеб сайтът беше започнат през 2014 година, като тогава генерираше приблизително 100-120 посещения на ден, но в последствие към средата на 2015 г. грижите по него намаляха, в следствие на което и трафикът спадна и започна да достига до 50 уникални на ден. Посещенията са главно от Google. При редовно публикуване на статии посещенията се вдигат.

Домейн: www.jivota.info - регистриран в namecheap.com и изтича през декември месец 2016 година (12.03.2016).
WhoisGuard: Домейнът има WhoIsGuard за една година.
Хостинг: www.hosttox.com (няма дата на изтичане, тъй като има споразумение с фирмата).
Брой публикации: 105 (уникални статии, разкази, стихотворения).
Автори: За сайта пишат автори за удоволствие, които понякога изпращат статии по имейл. Имайте предвид, че голяма част от публикациите в сайта са тяхно дело.
Система: WordPress
SEO: Плащал съм за оптимизация и отделно съм се занимавал собственоръчно за подобряването на класирането в търсачките. Уеб сайтът е оптимизиран по някои ключови думи, като например: "живота, поучителни истории, поучителни притчи, статии за живота, разкази за живота" и още много други.
Facebook страница: Получавате и Facebook страницата на сайта, която има 650+ натурални фена.
Приходи: До сега не е използван с цел печелене на пари, но съм продавал статии с линкове за 40лв.
Начини на плащане: PayPal, Банков превод.
Цена: 500лв.


Ако имате някакви въпроси, можете да пишете в темата или на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Уеб сайт за статии с две годишна история

Здравейте,

Интересувам се от сайта jivota.info. Има някакъв проблем, поради който сайтът не е достъпен за търсачките. Сайтът не излиза в топ 50 за нито една от думите, за които е оптимизиран. Също искам да погледна и фейсбук страницата, ако може да ми изпратите адреса и. Не мога да изпращам лични съобщения затова Ви пиша тук.

Поздрави,
Христо Димитров
crisd.com
 
От: Уеб сайт за статии с две годишна история

По тези ключови думи, по които е оптимизиран има ли реално търсене?
Какъв е реалния органичен трафик на сайта?
 

Горе