Украйна - Русия какво ви е мнението

През войната краставиците се вдигнаха до 8.15 лева на килограм. Вие вдигнахте ли си цените в онлайн магазините ?
 
Айдеее, ИТ-тата пак намазаха блага оферта

1679328441952.png
 
То там хакерчита с лопата да ринеш.
Едва ли има незадоволено търсене на местния им пазар.
Ама те може да си търсят "бели" хакерчета. Зимай жената, децата и айде.. ще пускаш достоверни сводки, че тука в ''свободния запад'' е баси информационното затъмнение. Още не знаем падна ли Бахмут.
 
Не забравяйте, че утре другарят Тръмп може би ще бъде арестуван.

336763407_1255138745108815_400960612318535761_n.jpg
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не забравяйте, че утре другарят Тръмп може би ще бъде арестуван.

336763407_1255138745108815_400960612318535761_n.jpg
нали чете Илон Мъск какво каза за бъдещия арест на Тръмп?
 
If this happens, Trump will be re-elected in a landslide victory!
We are glad, Elon, that you find time to follow the thread and respond immediately whenever you are mentioned.
 
  • Love
Реакции: Vbb
То там хакерчита с лопата да ринеш.
Едва ли има незадоволено търсене на местния им пазар.
Като почна войната заради санкциите голяма част от тях избягаха. После заради мобилизацията избягаха още доста.
 
Като почна войната заради санкциите голяма част от тях избягаха. После заради мобилизацията избягаха още доста.
ти беше там и го видя с очите си това което твърдиш..... смешко
 
Австралия се буха яко в новия конфликт между сащ и Китай. Какво мислят за това австралийците, ето един коментар:

Между другото всички коментари на австралийци под видеото са в същата минорна тоналност

1679336533630.png
 
Като почна войната заради санкциите голяма част от тях избягаха. После заради мобилизацията избягаха още доста.
Аз съм си казвал мнението за цялата тази работа много пъти. За мен всички са в кюпа, но това не е пречка да си мерят силите. А защо не и да провеждат експеримент коя социална система ще победи?
Казвам го, защото в случая твоят коментар - олигарсите контролирано напуснаха Русия. Никой не ги е спирал. Относно напускането на по-обикновени граждани - ами и тях до голяма степен, също. Т.е. който е искал да се махне - се е махнал. Нямам идея дали е точно търсено или е въпрос на случайност.
 
Специален подарък за Левунчо от Левуново, познат още като @Leverage

336707420_734631021376172_8712534956597508055_n.jpg
 
Е, в такъв случай не е ли време да изгониш навлеците (украинския фашибозук) от имота си, а???
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Е, в такъв случай не е ли време да изгониш навлеците (украинския фашибозук) от имота си, а???
ми време е , викнал съм Вагнеровци да гонят паплачта :)
 
Някой е пушил и някакви калибъри са се запалили... Ех не се научиха тия другари :D
 

Горе