Украйна - Русия какво ви е мнението

Много се извинявам не невежеството ми, но не знам значението на тази дума :oops:
ти сериозно ли????? синоним е на непредвидлив, недосетлив, несъобразителен, непроницателен
 
„Влюбих се в Русия от пръв поглед!“

Така казва китаецът Личен Шен, дошъл от Китай преди почти 20 години и се заселил в Карачаево-Черкезия. И всичко това благодарение на любовта към ногайско момиче и мъдростта на нейната баба
534c151780589d544ed050ff77b3328ee164c721.png


Прочетете също:
Нови приключения на чужденци в Русия
 
Любов без граници
Влюбена американка е изгонена от Северна Осетия. Момиче дойде в Русия, за да се омъжи за млад полицай и се изправи пред суров граничен режим
62eb0caf1fd3e0d21942c3927cbd4b48.jpg

 
Забранени, ма нищихме падналата ракета в Днепър именно по запис от видеорегистратор.

Днепър или Днипро? Явно в напъна ти да се направиш на остроумен, това си го пропуснал:

няма как да минеш пропусквателен пункт с такава камера,
 
Предаването с водещ/а Цветанка винаги е целяло популярност и те от доста време вмъкват малки скандалчета, които не е ясно дали са целенасочени, или далновидни :) Но го правят и кипват аудиторията. Това си е бТВ - шоу програми и прочее.

Обаче вчера БНТ направиха много голям гаф.
 
Пердашат са като животни безспирно и вече се чудят с коя нова поза да разнообразят, че с тоя интензитет са позахабили тръпката. (През останалото време Партито поддържа конвертируемостта на сайта в нета, и чат-пат слиза до супера за храна и алкохол.)

Много се извинявам не невежеството ми, но не знам значението на тази дума :oops:

Нека не задълбаваме в терминология. Кажи прав ли е технически и юридически Етинко в своето предположение? :rolleyes:
 
Днепър или Днипро? Явно в напъна ти да се направиш на остроумен, това си го пропуснал:

Грешно ли Днепър?


Днѐпър (на украински: Дніпро) е четвъртата по дължина река в Европа
Днипро (на украински: Дніпро) (бивш Екатеринослав и Днепропетровск)

Но този въпрос ще го отдадем на локумаджийството ти. Ше ма извиняваш ако съм ти причинил неква болка и страдание, като не съм го вписал както един чистокръвен украинец.

Та.. в опита ти да се направиш на по-осторумен, това дето ти си го пуснал, май си го пропуснал:

"The ban covers photo and video filming of public roads, public facilities, infrastructure, checkpoints, fortification, location, density or relocations of military units," he said.

The ban is in effect across the entire country, Geraschenko added.

Забранени ли са регистраторите нявсякъде или само като преминаваш чекпойнтове, а после нема проблеми?
 
Забранени ли са регистраторите нявсякъде или само като преминаваш чекпойнтове, а после нема проблеми?
Перспективата, Санчо перспективата ...

PS оправи си аватара
 
Забранени ли са регистраторите нявсякъде или само като преминаваш чекпойнтове, а после нема проблеми?
Нали се сещаш, че няма как да проверят всяка една кола превантивно, а се хващат в последствие, демек като си караш из града може и да не те хванат но ако излизаш и минаваш през пунктове, става различно, еле пък да те спрат военни и пак да не я видят.
 
Нали се сещаш, че няма как да проверят всяка една кола превантивно, а се хващат в последствие, демек като си караш из града може и да не те хванат но ако излизаш и минаваш през пунктове, става различно, еле пък да те спрат военни и пак да не я видят.

Пак отлетя в страната на чудесата. Aй минавай го тоя пункт, че бая са застоя там.

Иначе от време насам доста автомобили са с buildin dashcam, аз пък ползвам телефона като dashcam, който си записва в бекрграунд, щото в свободния запад, не че е забранено, но не е желателно, щото нарушавам прейвъсито на някой попаднал в кадър. И не ми се дават обяснения на някой пункт.

Е, работи си: https://www.predpriemach.com/data/avatars/m/3/3100.jpg?1679868656

;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Пак отлетя в страната на чудесата. Aй минавай го тоя пункт, че бая са застоя там.

Иначе от време насам доста автомобили са с buildin dashcam, аз пък ползвам телефона като dashcam, който си записва в бекрграунд, щото в свободния запад, не че е забранено, но не е желателно, щото нарушавам прейвъсито на някой попаднал в кадър. И не ми се дават обяснения на някой пункт.


Е, работи си: https://www.predpriemach.com/data/avatars/m/3/3100.jpg?1679868656

;)
аватара ти е трепач :)
 
Кои са тия доста автомобили? Иронията е ясно защо е.

Тия, за които някой ще черпи за "новата 10-12 годишна кола" към края на това десетилетие, началото на другото. Нов внос.

Но като цяло пак гледаме да извърим локума, фокуса де. Ясно защо.
 
Тия, за които някой ще черпи за "новата 10-12 годишна кола" към края на това десетилетие, началото на другото. Нов внос.

Но като цяло пак гледаме да извърим локума, фокуса де. Ясно защо.
Демек, далеч са от "доста" ма важното е ла-ла да има. Ти разтягаш локума с вградените камери и телефони, аз още в началото казах, че е почти невъзможно да обикаляш от град на град с дашкамера, щото няма да минеш през пунктовете. Изкарай 5 видеа от такива камери на хора извън градовете да видим дали има почва заяждането ти.
 

Горе